ARMATURA INSTALACYJNA

ARMATURA INSTALACYJNA

Korzystając z oferty naszego sklepu można zaopatrzyć się w zawory strefowe, odpowietrzające, grupy bezpieczeństwa kotła z przyłączem do naczynia przeponowego BSS. Posiadamy także moduły mieszające do ogrzewania podłogowego z zaworem ATM, pełniące funkcję łącznika znajdującego się pomiędzy instalacją, a rozdzielaczem ogrzewania. Ich celem jest przygotowanie czynnika mającego odpowiednią temperaturę, który będzie tłoczony do pętli grzewczych w rozdzielaczu.

Zawory strefowe znajdują się w wodnych instalacjach CO, a także systemach klimatycznych. Większość produktów tego typu posiada zawór oraz siłownik elektryczny. Służą do dzielenia większych instalacji na mniejsze strefy. Dzięki temu, że urządzenia posiadają siłownik zasilany elektrycznie, pozwalają na zamykanie i otwieranie zaworu, tym samym kontrolując przepływ wody.

Odpowietrzniki są wykorzystywane do usuwania powietrza z czynnika grzewczego. Dzięki nim możliwe jest usunięcie gazu z instalacji, tym samym przywracając ich optymalną efektywność. Najprostszym rozwiązaniem tego typu, jest używanie pionowych oraz kątowych odpowietrzników automatycznych. Urządzenia umożliwiają precyzyjne usunięcie powietrza.

ROZWIŃ|ZWIŃ

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.