Dziś przybliżymy sylwetki czterech najlepiej sprzedających się grzejników pokojwych w naszym e-sklepie. W zestawieniu znajdują się grzejniki płytowe oraz bardziej bogate wzorniczo grzejniki stalowe listwowe i rurowe.

1. Grzejnik Afro New

Afro New posiada smukłe pionowe profile, które połączone zostały w prosty i elegancki sposób. Posiada możliwość indywidualnego doboru parametrów, dzięki swojej modułowej budowie. Stworzenie modelu dotyczy jego wysokości, szerokości i ilości członów. To nowoczesny pomysł na dostarczanie ciepła w dobrym stylu, nawet w najbardziej nietypowym pomieszczeniu. Dostęny jest w 47 kolorach, dlatego każdy znajdzie model dopasowany do charakteru wnętrz swojego domu. 

2. Grzejnik Tubus

Tubus to bardzo elastyczny produkt o dużej mocy cieplnej, który dostepny jest w około 2 tys. kombinacji. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą jego żeberkowej budowy. Tubus może osiągnąć wysokość od 16 cm do 2 m oraz szerokość od 2 do  45 żeberek. Istnieje również możliwość regulacji głębokości w czterech wariantach. Dzięki takiej dowolności wymiarowej możemy otrzymać grzejnik o mocy pona 3000 W! Modułowość Tubusa to nie tylko zabawa kształtem, ale i kolorem, producent oferuje w swojej palecie 47 kolorów. Jego elastyczność sprawia, że z łatwością uszyjemy grzejnik na miarę swoich wnętrzarskich potrzeb.

3. Purmo Ramo

Stalowy grzejnik płytowy Purmo Ramo to pokojowy grzejnik podłączany z boku. Wyróżnia się gładkim wykończeniem płyty czołowej z lekkimi przetłoczeniami poziomymi. Dzięki temu pozwala na uzyskanie nie tylko efektywnej, ale także estetycznej instalacji grzewczej. Dzięki oszczędnej stylistyce i szerokiej palecie dostępnych kolorów ten naścienny lub stojący grzejnik jest niezwykle uniwersalny – pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych.

4. Purmo Plan

To stalowy grzejnik płytowy podłączany z boku. Wyróżnia się idealnie gładkim wykończeniem płyty czołowej. Dzięki temu pozwala na uzyskanie nie tylko efektywnej, ale także estetycznej instalacji grzewczej. Dzięki oszczędnej stylistyce i szerokiej palecie dostępnych kolorów ten naścienny lub stojący grzejnik jest niezwykle uniwersalny – pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. Pozwala na łatwą wymianę starych żeliwnych kaloryferów, które świetnie zastąpi. Poza standardowymi wysokościami możemy zamówić grzejnik o wysokości pasującej do modernizowanych instalacji.