Najważniejszym parametrem przy wyborze grzejnika jest jego moc, ponieważ przede wszystkim ma nam dawać ciepło. Jednak nie jest to jedyna zaleta grzejników… Obecny rynek branży grzewczej oferuje nam pełen wachlarz grzejników z funkcją dodaną.

Funkcja dekoracyjna

Szeroka oferta grzejników dekoracyjnych na rynku pozwala nam dowoli przebierać w kolorach, wzorach, wymiarach i parametrach. Wnętrza w stylu nowoczesnym, retro czy  loftowy apartament? Ze spokojem każdy znajdzie model grzejnik wpisujące się w styl swojego wnętrza. Grzejnik TUBUS lub CHARLESTON w kolorze grafitowym, czarnym czy malowane bezbarwnym lakierem  są idealnym dopełnieniem wnętrz loftowych. Dodatkowo wiele możliwości wymiarowych pozwala indywidualnie dobrać idealny rozmiar.

Grzejniki dekoracyjne z ekranami takie jak INVENTIO dodadzą dostojności i elegancji wnętrzom. Wiele możliwości wykończenia daje mnogość aranżacji.

Grzejniki retro takie jak RIBBON to wspomnienie przeszłości w nowoczesnym wydaniu.

Funkcja suszarki

Klasyczne grzejniki łazienkowe przez swoją budowę „drabinki” pozwalają na przewieszanie ręczników i bielizny. Producenci grzejników oferują sporą gamę tego typu produktów, ale nie zapominają przy tym o odpowiednim wzornictwie takie jak MICHELLE, NAMELESS, TRICK, ATRIA, NEPTUN i wiele innychm które znajdziecie w naszej ofercie.


Większość grzejników, w szczególności o budowie drabinkowej, możemy przekształcić w suszarki elektryczne dzięki grzałkom elektrycznym (np. MEG, MOA, DRY, HOT) i służyć pomocą przez cały rok!

 

Grzejnik z funkcją “notatnika”

Grzejnik INDIVI NEW  zaprojektowany w kształcie jednej tafli czarnego, białe szkła lub lustra to nie tylko doskonałe źródło ciepła i dekoracja wnętrza. Dzięki załączonemu specjalnemu pisakowi i gąbce istnieje możliwość zapisywania wiadomości/notatek na jego powierzchni!