Belti jest grzejnikem o konstrukcji drabinkowej i mimo, że brzmi to banalnie to rzeczywistość przedstawia się bardziej zaskakująco… Produkt zbudowany jest z paneli, które im wyżej tym są dalej oddalone od siebie, dając niespodziewane złudzenie optyczne i przełamując standardy.

Grzejnik łazienkowy Belti

Inspiracją do stworzenia grzejnika było zjawisko polegające na powstawaniu różnicy częstotliwości wysyłanej przez źródło fali rejestrowanej przez obserwatora -  inaczej zwanej Efektem Dopplera. Płynnie rozsuwające się pasy dają naturalne miejsca do przewieszania. Asymetryczna forma pozwala uzyskać naturalny efekt suszenia, który odbywa się poprzez grawitacyjny ruch ogrzanego powietrza przez dolne panele.
Dodatkowo istnieje możliwość powieszenia grzejnika w dwóch konfiguracjach – wszystko zależy od użytkownika.

                        

Nowoczesna i prosta forma grzejnika pozwala na umieszczenie go we wnętrzach o różnych stylach.


Belti zbudowany jest z paneli (50 x 10 mm) i kolektorów (30 x 30 mm). Dostępny jest w czterech wariantach wysokości (75, 90, 120, 160 cm) i trzech szerokości (40, 50, 60 cm). Maksymalna temperatura pracy to 95°C, a ciśnienie robocze nie powinno przekraczać 0,5 MPa. Podłączenie do instalacji wodnej odbywa się poprzez wejście dolne standardowe (37, 47, 57 cm).


Grzejnik Belti jest dostępny we wszystkich kolorach według wzornika kolorów producenta.

Grzejnik Belti -wzornik kolorów              Grzejnik Belti -wzornik kolorów