GRZEJNIKI KANAŁOWE

GRZEJNIKI KANAŁOWE

Grzejniki kanałowe stanowią praktyczne rozwiązanie, które charakteryzuje się wysoką estetyką oraz znaczną funkcjonalnością. Swój nowoczesny, minimalistyczny wygląd zawdzięczają kratce osłaniającej przyłącze. Pełni ona nie tylko funkcję estetyczną, ale także ochronną.

Dzięki minimalistycznej formie, grzejniki kanałowe można z łatwością dopasować do wystroju praktycznie dowolnego pomieszczenia. Produkty tego typu systematycznie zyskują na popularności, ponieważ charakteryzują się wysoką wydajnością i z łatwością są w stanie ogrzać pomieszczenie, jednocześnie nie zajmując dużo przestrzeni. Doskonale sprawdzają się w dużych oraz przeszklonych wnętrzach. Mogą być wykorzystywane zarówno w budynkach mieszkalnych, biurowcach oraz obiektach zabytkowych, czy użyteczności publicznej. Zamontowane przy przeszkleniach, tworzą kurtynę, która stanowi granicę między ciepłym, a zimnym powietrzem, nie dopuszczając do dostawania się go do wnętrza.

Nasze produkty są również bardzo praktyczne i łatwe w czyszczeniu. Wystarczy zdjąć kratkę, by móc wygodnie wyczyścić ich wnętrze.

ROZWIŃ|ZWIŃ