• Grzejniki Luxrad dodatkowe 10 procent rabatu
 • Grzejnik purmo tinos H
 • Odbiór osobisty purmo w całej polsce

POLLUX

POLLUX

Wybierając ten model, decydujesz się na produkt prawdziwie wyjątkowy. Grzejnik łazienkowy POLLUX to niespotykany i unikalny wzór oraz fantazyjna konstrukcja, oparta na połyskującym szkle hartowanym. Urządzenie to ma łagodne, zaokrąglone i opływowe kształty, dlatego będzie się świetnie prezentować pośród armatury łazienkowej o owalnej formie.


Grzejnik POLLUX wykonywany jest w trzech odcieniach standardowych: białym, czarnym oraz czerwonym. Przy dopłacie dostępne są także inne odcienie z palety Luxrad. W zestawie podstawowym oprócz prezentowanego urządzenia znaleźć można także elementy montażowe, korki oraz odpowietrznik. Dzięki zastosowaniu proszkowej metody lakierowania wykończeń metalowych model ten jest chroniony przed korozją. Gwarancja producenta Luxrad wynosi 6 lat. Do urządzenia można również podłączyć elektryczną grzałkę.

ROZWIŃ|ZWIŃ

Lista Siatka

 1. Pollux

  Cena brutto: 2 786,27 zł

  cena katalogowa: 3 095,85 zł

  Unikalny wzór oparty na szklanej płycie i zaokrągleniach. Grzejnik zwraca uwagę nie tylko niezwykłym wzornictwem, ale i funkcjonalnością. Otwory wykonane są z najwyższą starannością - ich krawędzie są idealnie zaokrąglone. Część przednia w całości zbudowana jest z bezpiecznego szkła hartowanego.

  Max ciśnienie: 10 bar

  Gwarancja: 6 lat

  Możliwość wykonania w kolorze z palety Luxrad

  Wysokość [mm]: 1100

  Szerokość [mm]: 500

  Głębokość: 78

  Moc cieplna:

  75/65/20C: 513 W

  Podłączenie: dolne

  Rozstaw 50 mm

  Producent:

  Luxrad

Lista Siatka