TERMIX

TERMIX

Grzejniki pokojowe Termix to solidne i ekonomiczne urządzenia. Jest to jeden z najpopularniejszych producentów urządzeń z zakresu techniki grzewczej. Firma ta tworzy rozwiązania, które są chętnie wykorzystywane w wielu lokalach handlowo-usługowych, jak również domach prywatnych.

 

 

 

Grzejniki pokojowe tej firmy wyróżniają się także wysoką jakością wykonania. Są one bowiem tworzone z najlepszych gatunków stali, a poszczególne elementy łączy się za pomocą stopów metali. Aby jeszcze bardziej zwiększyć odporność powierzchni kaloryferów pokojowych Termix na korozję i uszkodzenia, wykonuje się galwanizację. Ostatnim etapem prac nad wyglądem i wytrzymałością konstrukcji jest pokrycie lakierem. Standardowo oferujemy warianty białe, jednak za dodatkową dopłatą możemy zaproponować także modele srebrne (usługa ta wydłuża czas realizacji).

 

W asortymencie naszej firmy znajduje się kilka wariantów grzejników pokojowych Termix, różniących się między innymi wymiarami i wyglądem. Urządzenia świetnie dopasują się zarówno do klasycznych, jak i bardziej standardowych wnętrz. Posiadamy mniejsze oraz większe urządzenia, które ogrzeją pomieszczenia o różnej wielkości. 

 

Kaloryfery do pokoju Termix wyróżnia ciekawy design - każdy profil pionowy to odrębny element. Niesie to za sobą walory nie tylko estetyczne, ale również praktyczne - dzięki takiej budowie, grzejnik wyjątkowo łatwo się czyści. Wszystkie miejsca są łatwo dostępne, więc szybko usuwa się z nich osiadły kurz czy inne zabrudzenia. Grzejniki do pokoju Termix to świetne rozwiązanie dla alergików.

 

Nasz sklep internetowy oferuje grzejniki pokojowe Termix najwyższej jakości, które charakteryzuje wyjątkowa trwałość. To sprawdzone oraz funkcjonalne urządzenia, dzięki którym doskonale ogrzejemy każde pomieszczenie. Zapraszamy do składania zamówień!
 

ROZWIŃ|ZWIŃ