INTELIGENTNE ZARZĄDZANIE

INTELIGENTNE ZARZĄDZANIE

Firma Fibaro to jeden z wiodących producentów systemów do zarządzania inteligentnego domu, znana na całym świecie. System Fibaro obejmuje wiele stref codziennego życia i działania domu. Dzięki zaawansowanym technologicznie, ale prostym w obsłudze urządzeniom, można stworzyć inteligentny dom i poprawić komfort codzienności. Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym możesz zaopatrzyć się w zestaw inteligentny dom w optymalnych cenach.

 

Inteligentny dom Fibaro – obsługa systemu

Jak obsługiwać system Fibaro? Elementami Systemu można sterować za pomocą komputera (PC lub MAC), smartfona lub tabletu. Jest bezprzewodowym systemem automatyki domowej, opartym o technologię Z-Wave. Swym działaniem obejmuje cały dom jak i przyległy teren, dbając o bezpieczeństwo i chroniąc przed czynnikami zewnętrznymi – sterując choćby ogrodzeniem i roletami. Główną ideą twórców, którzy chcieli stworzyć inteligentny dom Fibaro, było stworzenie domów wygodnych i przyjaznych zarówno wypoczynkowi, jak i wykonywaniu obowiązków.

 

Sprawdź:

 

Kontroler Home Center i inne urządzenia

Inteligentne zarządzanie Fibaro umożliwia m.in. kontroler Home Center w połączeniu z dodatkowymi urządzeniami Systemu Fibaro. Kontroler może sterować dosłownie wszystkim. Dzięki odpowiednim ustawieniom zadba o dobór oświetlenia i ogrzewania, a nawet kontrolując pogodę, zaopiekuje się ogrodem. Można więc określić go również jako system zarządzania ogródkiem. To taka centrala inteligentnego domu i jego otoczenia.

Dzięki pomiarowi mocy czynnej system Fibaro pozwala na kontrolę zużycia energii elektrycznej, ale również optymalne zarządzanie centralnym ogrzewaniem.

Możliwości Systemu Fibaro są nieograniczone i zależą jedynie od wyobraźni i potrzeb.

Polecamy także zapoznanie się z produktami w kategoriach: grzejniki, sterowanie roletami oraz inteligentny dom akcesoria.

ROZWIŃ|ZWIŃ