PODGRZEWACZE ELEKTRYCZNE

PODGRZEWACZE ELEKTRYCZNE

Ciepła woda jest niezbędna w każdym domu. Dzięki niej możliwe jest np. wzięcie komfortowej kąpieli lub umycie naczyń. Chcąc zapewnić sobie do niej dostęp, warto zdecydować się na podgrzewacz elektryczny. Doskonałym wyborem są urządzenia z naszej oferty, pochodzące od znanych producentów, takich jak Bosh, Galmet, Ariston, czy Kospel. Nasze produkty są ekonomiczne i zużywają stosunkowo mało energii elektrycznej.

Produkty tego typu są bardzo wygodne w użyciu, ponieważ działają bezobsługowo. Bardzo dobrze sprawdzają się jako urządzenia wykorzystywane w trakcie cieplejszej części roku, podczas której podstawowe ogrzewanie nie jest wykorzystywane. Podobnie jak w przypadku modeli gazowych, podgrzewacze elektryczne są dostępne zarówno w wersji przepływowej, jak i pojemnościowej.

Podgrzewacze elektryczne przepływowe rozpoczynają pracę w momencie, gdy zaczyna płynąć woda. Ogrzewają ją na bieżąco, podczas poboru. Modele pojemnościowe są wyposażone w zbiornik, w którym woda jest magazynowana oraz ogrzewana. Oferowane produkty sprawdzają się nie tylko w domach prywatnych, ale także w biurach oraz obiektach użytku publicznego.

ROZWIŃ|ZWIŃ