STEROWNIKI

STEROWNIKI

W naszej ofercie dostępne są sterowniki, dzięki którym możliwe jest zarządzanie funkcjonowaniem instalacji grzewczej. Urządzenia umożliwiają ustawienie optymalnej ilości wytwarzanego ciepła, tym samym pozwalając zapewnić komfort osobom przebywającym w pomieszczeniu, jednocześnie przyczyniając się do oszczędności energetycznych.

W asortymencie naszego sklepu dostępne są np. listwy montażowe L-5, L-7 lub L8. Posiadamy także sterowniki pokojowe, takie jak St-280 wyposażony w komunikację RS. Dzięki niemu możliwe jest sterowanie temperaturą kotła CO, a także temperaturą CW, czy zaworów mieszających.

Dysponujemy także listwami sterującymi siłownikami ogrzewania podłogowego. Są to urządzenia, które montuje się w skrzynce elektrycznej. Pozwalają sterować pracą pompy CO oraz urządzeniami grzewczymi. Dostępny jest np. model AURATON D4, który charakteryzuje się łatwością obsługi oraz montażu. W naszej ofercie dostępne są także bezprzewodowe termometry, umożliwiające kontrolę temperatury poza pomieszczeniem, w którym znajduje się regulator. Dzięki wykorzystaniu baterii litowej, mogą funkcjonować bez przerwy przez 20 lat.

ROZWIŃ|ZWIŃ