Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Urządzenie wykonawcze Systemu Fibaro znajdujące się w tej kategorii dbają o bezpieczeństwo domu, gdy w nim przebywasz jak również podczas nieobecności.

Wszystko zależy od sytuacji - System Fibaro zadba o Ciebie podczas Twojej obecności jak również podczas wyjazdu na zaplanowane wakacje. Za pośrednictwem Sensorów będzie kontrolował otaczające Ciebie powietrze jak również temperaturę. Włączy alarm, oświetlenie wewnętrzne jak również zewnętrzne tak, aby podczas nieobecności zasymulować Twą obecność, a gdy czujniki wykryją ruch System natychmiast powiadomi Ciebie o tym i włączy alarm. Oczywiście na koniec zastosowanej Sceny o odpowiednio zaprogramowanej porze zamknie rolety czy wyłączy oświetlenie.

ROZWIŃ|ZWIŃ

Lista Siatka

 1. CO Sensor FGCD-001 ZW5

  Cena brutto: 394,53 zł

  CO Sensor to kompaktowy, zasilany bateryjnie detektor tlenku węgla, przeznaczony do montażu na ścianie. Jego wysoka czułość umożliwia wykrycie obecności tlenku węgla (CO) na wczesnym etapie w celu zapobiegnięcia jego zatruciem. Alarm jest sygnalizowany za pomocą wbudowanej syreny, migającej diody LED oraz przez wysłanie komend do urządzeń sieci Z-Wave. Ponadto urządzenie posiada wbudowany czujnik temperatury.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 2. Door/Window Sensor 2 FGDW-002

  Cena brutto: 255,72 zł

  Door/Window Sensor 2 jest bezprzewodowym, bateryjnym czujnikiem magnetycznym, kompatybilnym ze standardem Z-Wave Plus. Zmiana stanu urządzenia powoduje automatycznie wysłanie sygnału do kontrolera Z-Wave i zastosowanych urządzeń. Sensor może być wykorzystywany do tworzenia scen oraz tam, gdzie potrzebna jest informacja o otwarciu lub zamknięciu drzwi, okna, bramy garażowej, etc. Otwarcie jest wykrywane na podstawie oddalenia od siebie sensora i magnesu. Dodatkowo Door/Window Sensor 2 posiada wbudowany czujnik temperatury.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 3. Flood Sensor FGBHFS-101

  Cena brutto: 295,90 zł

  Flood Sensor to uniwersalny sensor zalania i temperatury kompatybilny ze standardem Z-Wave Plus. Urządzenie umożliwia pracę na baterii oraz na zasilaniu stałym. Alarm zalania jest wysyłany do urządzeń sieci Z-Wave oraz dodatkowo może być wysłany poprzez rozwarcie styku NC do dowolnej centrali alarmowej przy użyciu zasilania zewnętrznego. Urządzenie posiada wbudowany sensor temperatury, monitorujący np. temperaturę podłogi. Flood Sensor jest zaprojektowany do umiejscowienia na podłodze lub na ścianie z wyprowadzonymi stykami sondy zalania. Urządzenie ma wbudowany wskaźnik LED oraz alarm dźwiękowy. Wskaźnik LED sygnalizuje zalanie, tryb działania oraz informować o zasięgu sieci Z-Wave. Dodatkowo Flood Sensor wyposażony jest w czujnik przechyłu, który sygnałem dźwiękowym oraz alarmem w kontrolerze lub centrali alarmowej, powiadomi o przesunięciu lub przewróceniu sensora (np. w przypadku kradzieży). Urządzenie nie jest podatne na podtopienie i dryfuje na wodzie, w przypadku dużego zalania cały czas sygnalizując alarm.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 4. Intercom FGIC-001

  Cena brutto: 3 782,18 zł

  Intercom to inteligentne urządzenie pozwalające kontrolować dostęp do Twojego domu za pomocą szerokokątnego obiektywu (180°) przystosowanego do korzystania również po zmierzchu. Przeznaczone jest do montażu w pobliżu furtki lub bramy w celu zapewnienia bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie. Intercom pozwala na kontrolę dostępu do dwóch bram z użyciem kodu PIN wybieranego na obrotowym pierścieniu, za pomocą przyłożenia telefonu do urządzenia lub z zastosowaniem dedykowanej aplikacji do sterowania zdalnego. Nagrania z urządzania mogą być przechowywane na karcie SD
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 5. Motion Sensor FGMS-001 ZW5

  Cena brutto: 236,23 zł

  Motion Sensor to uniwersalny multisensor kompatybilny ze standardem Z-Wave. Urządzenie umożliwia detekcję ruchu, pomiar temperatury i natężenia światła. Dodatkowo, poprzez detekcję drgań, możliwe jest wykrycie próby sabotażu oraz wstrząsów sejsmicznych. Motion Sensor jest zasilany bateryjnie, a jego obudowa zapewnia szybki i bezinwazyjny montaż na dowolnej powierzchni. Wbudowana dioda RGB sygnalizuje ruch, poziom temperatury, tryb działania oraz może być testerem zasięgu sieci Z-Wave. Motion Sensor może być wykorzystany do tworzenia scen oraz jako czujnik przejścia.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 6. Smart Implant FGBS-222

  Cena brutto: 186,92 zł

  Smart Implant pozwala zwiększyć funkcjonalność czujników przewodowych oraz innych urządzeń poprzez dodanie do nich komunikacji sieciowej Z-Wave. Daje możliwość podłączenia czujników binarnych, czujników analogowych, czujników temperatury DS18B20 lub czujników wilgotności i temperatury DHT22, aby zgłosić swoje odczyty do kontrolera Z-Wave, może również sterować urządzeniami poprzez otwieranie/zamykanie styków wyjściowych niezależnie od wejść.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 7. Smoke Sensor 2 FGSD-002 ZW5

  Cena brutto: 265,46 zł

  Smoke Sensor to uniwersalny, optyczny detektor dymu kompatybilny ze standardem Z-Wave. Alarm pożaru jest sygnalizowany dźwiękowo, miganiem wskaźnika optycznego oraz poprzez wysłanie komend alarmowych i sterujących do elementów sieci Z-Wave. Detektor optyczny umożliwia wykrycie dymu w początkowym stadium powstawania pożaru, często przed pojawieniem się samego ognia i przekroczeniem zadanego poziomu temperatury. Ponadto, urządzenie posiada wbudowany sensor temperatury, który również może ostrzegać w przypadku przekroczenia określonego progu temperatury. Smoke Sensor jest zaprojektowany do umiejscowienia na suficie lub na ścianie. Wskaźnik optyczny sygnalizuje pożar, tryb działania oraz może być testerem zasięgu sieci Z-Wave. Czujnik został zaprojektowany do pracy w pomieszczeniach zamkniętych, w normalnych warunkach środowiskowych (bez dymu, kurzu oraz skroplonej pary wodnej).
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

Lista Siatka