Dziś przybliżymy sylwetki czterech najlepiej sprzedających się grzejników pokojwych w naszym e-sklepie. W zestawieniu znajdują się grzejniki płytowe oraz bardziej bogate wzorniczo grzejniki stalowe listwowe i rurowe.

1. Grzejnik Afro New

Afro New posiada smukłe pionowe profile, które połączone zostały w prosty i elegancki sposób. Posiada możliwość indywidualnego doboru parametrów, dzięki swojej modułowej budowie. Stworzenie modelu dotyczy jego wysokości, szerokości i ilości członów. To nowoczesny pomysł na dostarczanie ciepła w dobrym stylu, nawet w najbardziejnietypowym pomieszczeniu. Dostęny jest w 47 kolorach, dlatego każdy znajdzie model dopasowany do charakteru wnętrz swojego domu. 

Czytaj więcej
0 Komentarze | Opublikowany w Inspiracje przez KG

Najważniejszym parametrem przy wyborze grzejnika jest jego moc, ponieważ przede wszystkim ma nam dawać ciepło. Jednak nie jest to jedyna zaleta grzejnika… Obecny rynek branży grzewczej oferuje nam pełen wachlarz grzejników z funkcją dodaną.

Funkcja dekoracyjna

Szeroka oferta grzejników dekoracyjnych na rynku pozwala nam dowoli przebierać w kolorach, wzorach, wymiarach i parametrach. Wnętrza w stylu nowoczesnym, retro czy  loftowy apartament? Ze spokojem każdy znajdzie model grzejnik wpisujące się w styl swojego wnętrza. Grzejnik TUBUS lub CHARLESTON w kolorze grafitowym, czarnym czy malowane bezbarwnym lakierem  są idealnym dopełnieniem wnętrz loftowych. Dodatkowo wiele możliwości wymiarowych pozwala indywidualnie dobrać idealny rozmiar.

Czytaj więcej
0 Komentarze | Opublikowany w Inspiracje przez KG