• Grzejniki filtrowanie
  • Grzejniki na stanie magazynowym

TEMPO

TEMPO

Grzejniki Jaga Tempo to połączenie efektywnego, niezawodnego działania z nowoczesnym designem, dzięki któremu kaloryfery pokojowe Jaga Tempo znajdą dla siebie miejsce w każdej aranżacji. Wysokiej jakości elementy wykończenia, dbałość o jego najmniejszy detal i zaawansowane funkcje — to sprawia, że grzejniki pokojowe Jaga mogą okazać się najlepszym!

 

 

Grzejniki pokojowe Jaga Tempo — sklep internetowe egrzejniki.pl poleca!

 

Grzejniki do pokoju z serii Jaga Tempo to nie tylko dekoracyjna obudowa i współczesny wygląd. Warto również pamiętać o efektywności ich pracy. Zaawansowana technologia Low-H20 umożliwia redukcję kosztów ogrzewania. Kaloryfery do pokoju Jaga Tempo gwarantują utrzymanie odpowiedniej temperatury ogrzewania przy stosunkowo niskich temperaturach zasilania — są efektywne nawet od 28 stopni Celsjusza! Nowoczesne grzejniki pokojowe sprawdzą się w klasycznych systemach grzewczych, ale znajda również zastosowanie przy nowoczesnych systemach ogrzewania — zasilanych pompami ciepła.

 

Czemu warto skorzystać z naszej oferty?

 

W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne kaloryfery pokojowe w atrakcyjnych cenach. Oferujemy grzejniki dedykowane do użytku w łazience, kuchni, ale tez innych pomieszczeniach. Jeśli stawiasz na współczesne grzejniki pokojowe i szukasz czegoś wyjątkowego — zobacz grzejniki pokojowe Jaga Play z obudową z lakierowanej płyty MDF.

ROZWIŃ|ZWIŃ