• Grzejniki filtrowanie
  • tańsze grzejniki z montażem

STELRAD

STELRAD

W naszej firmie zawsze dbamy o to, by proponować klientom najlepsze rozwiązania, czego dowodem są grzejniki pokojowe Stelrad. W asortymencie nie mogło zabraknąć artykułów jednego z największych producentów urządzeń z zakresu techniki grzewczej w Europie. Mowa oczywiście o brytyjskiej firmie Stelrad.

 

 

Kaloryfery pokojowe tej marki wyróżniają się różnorodnością konstrukcji, odpornością na uszkodzenia, wysoką estetyką wykonania, jak również świetnymi parametrami grzewczymi. Cienka, stalowa blacha w kaloryferach do pokoju Stelrad zapewnia szybkie przenikanie ciepła, a co za tym idzie, sprawne podwyższenie temperatury w pomieszczeniu.

 

W asortymencie naszego sklepu internetowego proponujemy szeroki wybór grzejników do pokoju Stelrad, pogrupowanych w kilka serii – Compact, Novello, Planar, Vertex i innych. Różnią się one przede wszystkim wyglądem i rodzajem zastosowanych płyt. Dostępne są u nas grzejniki pokojowe, w różnych rozmiarach - kompaktowe kaloryfery sprawdzą się w małych pomieszczeniach, natomiast te o dużych gabarytach doskonale ogrzeją większą przestrzeń. 

 

Proponowane kolory urządzeń świetnie będą się komponowały zarówno z nowoczesnymi, jak i bardziej tradycyjnymi wnętrzami. Interesują Cię ekologiczne rozwiązania? Model Novello Eco został skonstruowany w sposób, który umożliwia szybkie ogrzanie całego pomieszczenia. Dzięki temu, zaoszczędzisz pieniądze oraz zadbasz o środowisko! Jeżeli jesteś rodzicem energicznych dzieci, polecamy kaloryfer do pokoju Compact - urządzenie posiada zaokrąglone krawędzie, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo.

 

Oferowane przez nas grzejniki pokojowe Stelrad to gwarancja wysokiej jakości oraz trwałości. Zadbaliśmy, by wśród naszych propozycji znalazły się różnego rodzaju produkty, dostosowane do potrzeb użytkowników. Zapraszamy do składania zamówień!
 

ROZWIŃ|ZWIŃ