• Grzejniki filtrowanie
  • Grzejniki na stanie magazynowym

LUXRAD

LUXRAD

Grzejniki pokojowe Luxrad już od ponad 11 lat wybierane są do mieszkań, firm, czy też designerskich biur, którym zależy na wyjątkowej aranżacji. Doceniane są one za wysoką jakość wykonania oraz wytrzymałe materiały, dzięki którym niezawodnie się spisują na przestrzeni wielu lat. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz kilka modeli o różnych rozmiarach, dzięki czemu z pewnością dopasujesz je do niewielkiego, jak i większego pomieszczenia. 

 

Grzejniki Luxrad - ponadczasowy design 

Figurujące w naszym asortymencie kaloryfery pokojowe Luxrad to wyraz nieprzemijającego na przestrzeni lat designu, dzięki któremu współgrają one zarówno z aranżacjami typowo nowoczesnymi, jak i bardziej klasycznymi. Cechują się one zaoblonymi kształtami i dostępne są w naszej ofercie w kilku wariantach - bez problemu dobierzesz więc ich wysokość, jak i szerokość do własnych potrzeb. Zadbaliśmy również o to, aby poszczególne modele grzejników pokojowych Luxrad można było zamówić w różnych wariantach kolorystycznych. 

 

Grzejniki Luxrad - zawsze na topie 

Grzejniki pokojowe Luxrad sprawdzą się zarówno w salonie, pokoju, czy też przedpokoju. Dzięki swojej modułowej konstrukcji wprowadzą do pomieszczenia ciekawy akcent aranżacyjny - kto powiedział, że kaloryfery muszą być nudne? Coraz częściej dekoratorzy wnętrz postanawiają wyeksponować je na ścianie, co pozwala spojrzeć na daną przestrzeń w całkowicie nowym świetle. 

 

Wysoka jakość kaloryferów Luxrad

Sprzedawane przez nasz sklep internetowy grzejniki pokojowe Luxrad stanowią pewną inwestycję. Do ich produkcji użyto stal niskowęglową, dzięki której niezawodnie będą się one spisywały na przestrzeni wielu lat. Zaprojektowane zostały one w taki sposób, by mogły pełnić również funkcję dekoracyjną. Coraz więcej osób decyduje się na kilka wysokich kolumn, wyeksponowanych na całej ścianie. 

 

Zamawiając w naszym sklepie grzejniki pokojowe Luxrad zwróć uwagę na rodzaj ich podłączenia  oraz ilość kolumn. Dostępne są one również w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu idealnie podkreślą charakter każdego pomieszczenia. Czarny mat z pewnością współgrać będzie z industrialnym wystrojem, zaś brązowy podkreśli urok klasycznych mebli. Jest zatem w czym wybierać! Wyjątkowe grzejniki są na wyciągnięcie Twojej ręki. 
 

ROZWIŃ|ZWIŃ