• Grzejniki filtrowanie
  • Grzejniki na stanie magazynowym

KERMI

KERMI

Grzejniki pokojowe Kermi stanowią atrakcyjną propozycję zarówno do mieszkań, jak i biur oraz zakładów produkcyjnych. Swoją jakością oraz designem odpowiadają one potrzebom współczesnych użytkowników. Ich producent doceniany jest za to, że do produkcji nowoczesnych kaloryferów pokojowych Kermi wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości materiały, dzięki czemu możesz mieć pewność, że raz zakupione, niezawodnie będą Ci służyć na przestrzeni wielu lat! 

 

Grzejniki pokojowe Kermi - gwarancja zadowolenia 

Oferowane przez nasz sklep internetowy grzejniki do pokoju Kermi sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. W zależności od potrzeb znajdziesz u nas modele z centralną, albo też indywidualną regulacją stopnia ogrzewania. W zależności od konkretnego modelu nowoczesne kaloryfery Kermi przystosowane są zarówno do montażu poziomego, jak i pionowego, dzięki czemu każdy z pewnością odnajdzie odpowiedni dla siebie model. 

 

Duża wydajność kaloryferów Kermi 

Wydajne kaloryfery do pokoju Kermi, dzięki dużej powierzchni płyty, sprawdzą się zarówno w niewielkich metrażowo pomieszczeniach, jak i w tych większych. Wykonane są one z solidnej blachy stalowej, co jest gwarancją ich niezawodności oraz odporności na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza w przedpokoju, jak i pokoju dziecięcym, gdzie grzejniki pokojowe Kermi z pewnością narażone będą na przypadkowe uderzenia. 

 

Wyjątkowy design grzejników Kermi 

Dostępne w naszej ofercie grzejniki pokojowe Kermi wizualnie uatrakcyjnią niejedną aranżację. Figurujący w asortymencie model Typu K, Typu V, PLAN-K, PLAN-V, LINE-K, LINE-V sprawdzi się zarówno w nowoczesnym mieszkaniu, jak i tym, gdzie właściciele postawili na klasykę. Wybierając je przekonasz się, że czasy, kiedy grzejniki usilnie chowało się za firanami i tapczanami, dawno już minęły! Dzięki ich powierzchni bardzo łatwo jest również  utrzymać je w czystości. 

 

Składając zamówienie na konkretne grzejniki pokojowe Kermi zwróć koniecznie uwagę na ich specyfikacje, gdzie podany został ich dokładny rozmiar, moc grzewcza, rodzaj podłączenia oraz inne parametry. 
 

ROZWIŃ|ZWIŃ