• Grzejniki filtrowanie
  • Grzejniki na stanie magazynowym

STELRAD

STELRAD

Grzejniki dekoracyjne Stelrad stanowią nowoczesną propozycję. Zaprojektowane i wyprodukowane zostały one przez prawdziwego lidera w branży, który kojarzony jest przede wszystkim z wytrzymałymi oraz efektywnymi urządzeniami grzewczymi. Dzięki temu można mieć pewność, że kaloryfery ozdobne Stelrad niezawodnie będą się sprawowały przez naprawdę długi czas. Zapoznaj się z naszą rozbudowaną ofertą już dzisiaj, a z pewnością znajdziesz odpowiednie do swojego mieszkania grzejniki.

 

Estetyczne i praktyczne kaloryfery dekoracyjne Stelrad

 

Oferowane przez nasz sklep internetowy grzejniki dekoracyjne Stelrad w poniższych wymiennikach ciepła mają zamontowane listwowe uchwyty montażowe typu Monoclas. Dzięki takiemu rozwiązaniu kaloryfery tego typu z łatwością podłączy się do instalacji centralnego ogrzewania, zachowując tym samym estetykę całego pomieszczenia. 

 

Grzejniki Stelrad - jakość na najwyższym poziomie 

 

Kaloryfery dekoracyjne Stelrad na etapie produkcji starannie zostały zabezpieczone przed korozją. Dzięki temu, że pomalowano je proszkowo, a następnie poddano wypalaniu, wyeliminowano możliwość powstawania w późniejszym czasie ewentualnych awarii (przecieków elementów konstrukcji, czy też nieszczelności na przyłączu). 

 

Nowoczesne kaloryfery Stelrad 

 

Pionowe grzejniki dekoracyjne Stelrad odznaczają się gładką powierzchnią pozbawioną jakichkolwiek zdobień, dzięki czemu świetnie odnajdą się one w minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach, jak i tych bardziej klasycznych oraz urządzonych w stylu skandynawskim. Ich design nie jest nachalny w odbiorze i estetycznie współgra ze znajdującym się w pomieszczeniu wyposażeniem. Kaloryfery ozdobne Stelrad to ponadczasowa propozycja, która nawet na przestrzeni wielu lat z pewnością nie wyjdzie z mody. 
 

ROZWIŃ|ZWIŃ