• Grzejniki filtrowanie
  • Grzejniki na stanie magazynowym

LINEA PLUS

LINEA PLUS

Dla każdego wielbiciela gustownego minimalizmu, grzejniki pokojowe Jaga Linea
Plus mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem
na zapewnienie solidnego, efektywnego źródła ciepła przy zachowaniu prostej aranżacji. Kaloryfery pokojowe Jaga Linea Plus wyróżniają się gładkim panelem przednim, dzięki czemu dopasujesz je do każdego stylu — nowoczesnego, klasycznego i skandynawskiego. 

 

 

Grzejniki pokojowe Jaga Linea Plus — sklep internetowy egrzejniki.pl poleca!

 

Grzejniki do pokoju Jaga Linea Plus to seria, którą wyróżnia smukła obudowa i prosty design. W naszej ofercie znajdziesz kaloryfery do pokoju Jaga Linea Plus w trzech opcjach — Twin, DBE i Standard. Na grzejniki pokojowe Jaga, a dokładnie umieszczony w nich wymiennik ciepła producent daje aż 30 lat gwarancji!

 

Nowoczesna technologia i duży wybór rozwiązań

 

Nowoczesne grzejniki pokojowe — cienkie, efektywne i piękne! To określenia idealnie nawiązujące do pierwszej, nagrodzonej linii Linea Plus. Wartym uwagi jest również zaawansowany system Low H2O, który pomaga oszczędzać na zużyciu energii przy jednoczesnej maksymalnej emisji ciepła! Ukryte zawory i zintegrowane połączenia podnoszą estetyczne walory prezentowanych grzejników. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych propozycji  takich, jak np. grzejniki pokojowe Jaga Knockonwood, czy grzejniki pokojowe Jaga z serii Play.

ROZWIŃ|ZWIŃ