• Grzejniki Irsap Tesi dostępne od ręki z magazynu
  • Niezawodny cashback instalprojekt

LUXRAD

LUXRAD

Grzejniki łazienkowe Luxrad, które znaleźć możesz w naszej ofercie, to modele odpowiednie do małych, jak i większych pomieszczeń. Zaprojektowane i wyprodukowane zostały one przez polskiego producenta, którego szeroka oferta cieszy się popularnością zarówno na terenie naszego kraju, jak i w Europie. Grzejniki sygnowane tą marką są nie tylko funkcjonalne, ale i designersko współgrają z aranżacjami zarówno klasycznymi, jak i bardziej nowoczesnymi. 

 

Duża różnorodność grzejników Luxrad 

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego kaloryfery łazienkowe Luxrad stanowią bogatą ofertę modeli, w skład których wchodzą: Atria, Elegant, Jupiter, Kile, Nebraska, Neo, Ovaltic, Regular i wiele innych. Wykonane są one ze stali nierdzewnej lub są chromowane - na bazie nowoczesnych technologii, pozwalających na precyzyjne ustalenie temperatury - wiąże się to z oszczędnością energii, a tym samym kosztów. Ich wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną, która tylko zachęca do dokonania zakupu.

 

Grzejniki Luxrad - funkcjonalność oraz design 

Kaloryfery łazienkowe Luxrad pozwolą Ci zaaranżować wnętrze marzeń. Poszczególne modele dostępne są w kilku rozmiarach oraz o różnej sile grzewczej, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Są one również funkcjonalne - przemyślane ustawienie poszczególnych szczebelków pozwoli Ci wysuszyć ręczniki oraz ubrania. Grzejniki łazienkowe od producenta Luxrad to ponadto bogactwo kolorów. Nie zabrakło wśród nich klasycznej bieli oraz metalicznego błysku, jak i typowo industrialnych propozycji, gdzie króluje czerń oraz odcienie szarości. W odważniejszych aranżacjach sprawdzą się barwy niestandardowe, takie jak odcienie złota, czerwonego, czy też niebieskiego. 

 

Poziome grzejniki łazienkowe pozwalają zaoszczędzić dużo miejsca w łazience. Ich prawidłowy dobór jest bardzo istotny, dlatego warto im poświęcić trochę uwagi. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści z pewnością udzielą Ci rzetelnej i satysfakcjonującej odpowiedzi. Wszelkie niezbędne dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie! 
 

ROZWIŃ|ZWIŃ