• Grzejniki filtrowanie
  • tańsze grzejniki z montażem

VARIO TERM

VARIO TERM

Nasz sklep internetowy oferuje wszystkim klientom wysokiej jakości zawory grzejnikowe Vario Term oraz inne produkty, dzięki którym można stworzyć kompletną instalację centralnego ogrzewania. Wyprodukowane zostały one przez wspomnianą, warszawską firmą, cieszącą się dobrą reputacją w branży oraz długą tradycją. Dzięki temu można mieć pewność, że oferowane przez nas zawory do grzejników Vario Term wyróżniają się wysoką jakością oraz poziomem technicznym.

 

Niezawodna armatura do kaloryferów 

 

Sprzedawane przez nasz sklep internetowy zawory grzejnikowe Vario Term stanowią sprawdzoną inwestycję na wiele lat. W skład oferowanych zestawów instalacyjnych wchodzą między innymi głowice, jak i zawory termostatyczne (odcinające zarówno w wersji prawej, jak i lewej). Poza nimi klient znajdzie również u nas inne niezbędne produkty, takie jak wysokiej klasy adaptery, służące do zaciskania rur z tworzywa sztucznego lub miedzi, jak i niezbędne złączki. 

 

Grzejniki, niezależnie od wybranego modelu oraz designu, powinny również dobrze się prezentować. Z tego powodu nie mogło zabraknąć w naszej ofercie niezbędnych akcesoriów maskujących - wpływają one na finalną formę kaloryferów, które prezentują się o wiele bardziej estetycznie. 

 

Innowacyjny system VRC

 

Wysokiej jakości zawory grzejnikowe Vario Term nie są jedynym produktem w naszej ofercie, na który warto jest zwrócić uwagę. W asortymencie naszego sklepu umieściliśmy ponadto niezbędne komponenty, dzięki którym można stworzyć system VRC. Stanowi on prawdziwą innowację, jeżeli chodzi o nowoczesne metody ogrzewania wnętrz. Dzięki niemu, wyłącznie przy użyciu smartfona lub tableta, da się dowolnie regulować temperaturę w danym pomieszczeniu. Z pewnością jest to komfortowe rozwiązanie dla osób, które po długiej nieobecności lub też po powrocie z pracy, chcą wejść do nagrzanego mieszkania. 

 

Zawory termostatyczne Vario Term, które widnieją w naszym asortymencie, zostały starannie opisane. Dzięki temu, przed zamówieniem któregokolwiek z elementów, można najpierw zapoznać się z jego specyfikacjami - do czego zachęcamy. Zadbaliśmy również o to, aby zarówno zawory grzejnikowe, jak i inne elementy zestawów instalacyjnych, były dostępne w wielu modelach i przedziałach cenowych, przez co każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. 
 

ROZWIŃ|ZWIŃ