• Grzejniki filtrowanie
  • tańsze grzejniki z montażem

PURMO

PURMO

Prezentujemy grzejniki łazienkowe Purmo, charakteryzujące się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Purmo to sprawdzona marka o dużym doświadczeniu, dlatego proponuje wyłącznie niezawodne i starannie wykonane urządzenia. W asortymencie tego producenta znaleźć można modele bardzo różnorodne, o ciekawych i niestandardowych kształtach. W ofercie Purmo nie brakuje też klasycznych i uniwersalnych rozwiązań. 

 

Nowoczesne grzejniki łazienkowe Purmo

 

Zróżnicowana oferta marki Purmo sprawia, że wśród proponowanych przez nią modeli z łatwością można znaleźć zarówno grzejniki do łazienek tradycyjnych, o klasycznym wystroju, jak i do tych urządzonych w stylu minimalistycznym i nowoczesnym – np. loftowym (industrialnym) i skandynawskim. Grzejniki łazienkowe Purmo mogą również służyć jako praktyczne i wydajne suszarki na pranie lub wilgotne ręczniki po myciu. Wybierając model z tej oferty, stawiasz na interesujące, oryginalne wzornictwo oraz wydajne i ekonomiczne użytkowanie grzejników. Do wyboru masz zarówno klasyczny grzejnik łazienkowy biały, jak i np. bardziej oryginalny – szary. Udostępniamy m.in. grzejnik łazienkowy poziomy Purmo. 

 

Sprawdzona jakość grzejników od zaufanego producenta 

 

Kaloryfery łazienkowe Purmo, które prezentuje nasz sklep internetowy, wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Ich celem jest jak najlepsze zapewnienie ochrony grzejnika przed uszkodzeniami i skutkami upływu czasu. Podstawowe wyposażenie zawiera: zawieszenia ścienne, odpowietrznik oraz korki zaślepiające. Producent Purmo zadbał też o to, aby większość grzejników łazienkowych mogła być wyposażona w elektryczną grzałkę. Konkurencyjna cena, nowoczesna estetyka i trwałość materiałów grzejników, to charakterystyczne cechy asortymentu. 

ROZWIŃ|ZWIŃ