• Grzejniki filtrowanie
  • Grzejniki na stanie magazynowym

ZEHNDER

ZEHNDER

Oferowane przez nasz sklep internetowy grzejniki dekoracyjne Zehnder to innowacyjne podejście do kształtu. Wśród wielu modeli nie mogło zabraknąć zarówno kaloryferów żeberkowych, jak i płytowych. Dostępne są one w wielu rozmiarach, dzięki czemu zarówno właściciele małych, jak i dużych mieszkań znajdą dla siebie coś odpowiedniego. Grzejniki ozdobne Zehnder to ponadto bogactwo form oraz praktycznych rozwiązań, którym z pewnością warto jest się przyjrzeć. 

 

Duża różnorodność grzejników dekoracyjnych Zehnder

 

Kaloryfery dekoracyjne Zehnder z pewnością zaskoczą swoim kształtem niejedną osobę. Wśród wielu modeli nie mogło zabraknąć tych wąskich, a jednocześnie wysokich, jak i szerokich. Dostępne są one w wielu rozmiarach, które podane zostały w specyfikacjach produktu. Nowoczesne grzejniki dekoracyjne Zehnder wyposażone zostały ponadto w uniwersalne konsole montażowe z łatwym dostępem, dzięki czemu bardzo szybko się je podłącza

 

Zalety kaloryferów Zehnder 

 

Widniejące w ofercie naszego sklepu grzejniki dekoracyjne Zehnder wykonane zostały z największą starannością. Ich producent zadbał o to, aby atrakcyjnie się prezentowały z każdej strony, a ich zgrzewy między poszczególnymi elementami były niewidoczne. Wszystkie kaloryfery dekoracyjne Zehnder to ponadto gwarancja wysokiej wydajności. Ich powierzchnia jest również gładka, dzięki czemu łatwo jest je utrzymać w należytej czystości. Grzejniki mogące zapewnić tak wiele korzyści uznać można za pewną i sprawdzoną inwestycję, która niezawodnie będzie się spisywała na przestrzeni wielu lat. 

 

Należy również zaznaczyć, że grzejniki ozdobne Zehnder to bogactwo różnorodnych kolorów, dzięki czemu nie trzeba ograniczać się do klasycznej już bieli, czy też modeli o srebrzystym połysku. We wnętrzach typowo industrialnych sprawdzą się na przykład czarne kaloryfery, zaś w tych bardziej nowoczesnych złote, czerwone, czy też w odcieniach beży. Jest zatem w czym wybierać! 
 

ROZWIŃ|ZWIŃ