• Grzejniki filtrowanie
  • tańsze grzejniki z montażem

TERMIX

TERMIX

Grzejniki dekoracyjne Termix to wyjątkowe propozycje, które na myśl przywodzą klasyczne kaloryfery. W naszej ofercie znaleźć można zarówno pionowe, jak i poziome drabinki oraz modele z klasycznymi żeberkami. Wszystkie oferowane przez nasz sklep kaloryfery ozdobne Termix zachowane są w stonowanej kolorystyce, dzięki czemu idealnie będą współgrać zarówno z nowoczesnym, jak i bardziej klasycznym wystrojem łazienki, czy też innego pomieszczenia. 

 

Funkcjonalne i eleganckie kaloryfery ozdobne Termix

 

Oferowane przez nasz sklep internetowy grzejniki dekoracyjne Termix zostały zaprojektowane nie tylko z myślą o wysokiej estetyce, ale i z uwzględnieniem funkcjonalnych rozwiązań. Dlatego też ich konstrukcja opiera się na geometrycznie poprowadzonych rurkach oraz kolektorach, na które wygodnie można rozwiesić mokre ręczniki, czy też ubrania. Kaloryfery dekoracyjne Termix to również gwarancja wysokiej jakości oraz mocy grzewczej, którą są w stanie zapewnić wszystkie modele. 

 

Grzejniki Termix - propozycje do każdego wnętrza 

 

Widniejące w ofercie naszego sklepu grzejniki dekoracyjne Termix z pewnością sprostają oczekiwaniom właścicieli małych, jak i dużych mieszkań. Dostępne są one w wielu różnych wariantach podłączeniowych - nawet w opcji bocznej. Wysokie, pionowe kaloryfery dobrze będą prezentować się w niewielkich metrażowo pomieszczeniach, zaś poziome elegancko zdobić będą pokaźnych rozmiarów ściany. 

 

Wszystkie oferowane przez nasz sklep grzejniki dekoracyjne Termix zostały starannie opisane, dzięki czemu można poznać ich dokładne wymiary, rozstaw przyłączy poszczególnych modeli oraz moc cieplną. Niektóre kaloryfery ozdobne Termix są ponadto dostępne w różnych odcieniach, pośród których nie mogło zabraknąć ponadczasowej bieli oraz srebrzystej satyny. Tego typu grzejniki to sprawdzona inwestycja! 
 

ROZWIŃ|ZWIŃ