• Grzejniki filtrowanie
  • tańsze grzejniki z montażem

VASCO

VASCO

Grzejniki dekoracyjne Vasco to wiele wyjątkowych propozycji, które zaprojektowane zostały w oparciu o aktualnie panujące trendy. Pośród wielu modeli znajdują się zarówno te płytowe, estetycznie współgrające z wyposażeniem salonu, sypialni, czy też przedpokoju,  jak i szczebelkowe, stanowiące niezbędne wyposażenie łazienki. Wszystkie oferowane przez nasz sklep internetowy kaloryfery ozdobne Vasco dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu sprostają wymaganiom właścicieli małych, jak i dużych mieszkań. 

 

Wysokiej jakości kaloryfery dekoracyjne Vasco

 

Zaprezentowane na stronie naszego sklepu internetowego grzejniki dekoracyjne Vasco stanowią pewną inwestycję, która niezawodnie sprawdzi się na przestrzeni wielu lat, gdyż producent zadbał o najwyższą jakość ich wykonania. Podczas produkcji kaloryferów wykorzystał on innowacyjną technologię laserową, dzięki której miejsca, gdzie stal została przecięta, a następnie złączona, są niemal niedostrzegalne. Takie grzejniki dekoracyjne są dzięki temu atrakcyjną wizualnie ozdobą, której nie chce się chować za firaną, czy też kanapą. 

 

Grzejniki Vasco - gwarancja niezawodności 

 

Zarówno dekoracyjne grzejniki panelowe, jak i żeberkowe marki Vasco, wykonane zostały z odpowiednich, wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu cechują się one dużą odpornością na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne, czy też obicia. Potwierdza to 10-letnia gwarancja szczelności oraz trwałości lakieru grzejników dekoracyjnych Vasco. 

 

Widniejące w ofercie kaloryfery ozdobne Vasco to również bogactwo kolorów. Nie trzeba poprzestawiać na tradycyjnej bieli. W przypadku nowoczesnych aranżacji można zdecydować się chociażby na typowo industrialną czerń, przykuwający oko żółty, czy też oryginalny granat. Tego typu grzejniki z pewnością uatrakcyjnią niejeden wystrój wnętrza.
 

ROZWIŃ|ZWIŃ