• Grzejniki filtrowanie
  • Grzejniki na stanie magazynowym

INSTAL PROJEKT

INSTAL PROJEKT

Oferowane przez nasz sklep internetowy grzejniki pokojowe Instal-Projekt to produkty najwyższej jakości. O ich niezawodność dba rozpoznawalna i doceniana na polskim rynku firm Instal-Projekt, która prowadzi swoją działalność już od ponad 40 lat. Jeśli zatem cenisz sobie nowoczesne, innowacyjne rozwiązania, to kaloryfery pokojowe Instal-Projekt z pewnością sprostają Twoim wymaganiom! Sprawdź i przekonaj się sam.

 

Oryginalny design nowoczesnych grzejników Instal-Projekt

Figurujące w naszym asortymencie nowoczesne grzejniki pokojowe Instal-Projekt cechują się przede wszystkim swoją innowacyjną konstrukcją, na którą składają się równolegle położone względem siebie żeberka. Dzięki temu całość prezentuje się niezwykle estetycznie i stanowić może ciekawą dekorację niejednego pomieszczenia. Wybierając kaloryfery do pokoju Instal-Projekt można zdecydować się na modele pokryte lakierem proszkowym w wielu kolorach, które z pewnością dopasują się do niemal każdego wnętrza. 

 

Kaloryfery Instal-Projekt - atrakcyjny element niejednej aranżacji

Tworząc naszą ofertę zadbaliśmy o to, aby zawarte w niej grzejniki pokojowe Instal-projekt dostępne były w wielu rozmiarach, dzięki czemu właściciele małych, jak i większych pokoi z pewnością znajdą dla siebie odpowiedni model. Między sobą różnią się one ponadto mocą cieplną, na co w szczególności należy zwrócić uwagę - wszelkie niezbędne, związane z nimi dane techniczne, umieściliśmy w opisach produktów. Tego typu grzejniki do salonu i sypialni sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach, np. typu loft, jak i bardziej klasycznych.

 

Standardowo każdy grzejnik pokojowy Instal-Projekt objęty jest ośmioletnią gwarancją producenta. Jest to zatem sprawdzona inwestycja, na którą z pewnością warto jest się zdecydować! 
 

ROZWIŃ|ZWIŃ