• Grzejniki filtrowanie
  • tańsze grzejniki z montażem

Grzejnik pokojowy Strada Standard

Grzejnik pokojowy Strada Standard

Klasyka w nowoczesnym wydaniu — grzejniki pokojowe Jaga Strada Standard to połączenie solidnej, aluminiowej kratki z gładkim, prostym panelem przednim są definicją współczesnych rozwiązań grzewczych oferowanych przez producenta. Grzejniki pokojowe Jaga, dzięki swojej uniwersalnej formie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu — salonie, kuchni i sypialni. Zobacz, jakie grzejniki do pokoju Jaga Strada Standard znajdziesz w naszej ofercie.

 

 

Grzejniki pokojowe Jaga Strada Standard — sklep internetowy egrzejniki.pl poleca!

 

Kaloryfery do pokoju Jaga Strada Standard  dostępne są w również w dwóch innych opcjach — BDE, Twins, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasujesz grzejniki do indywidualnych potrzeb. Wszystkie kaloryfery pokojowe Jaga Strada Standard zostały wyposażone w nowoczesną technologię Low-H2O, dzięki której możliwe jest zmniejszenie zużycia energii przy jednoczesnej maksymalnej emisji ciepła!  

 

Strada Standard - idealny grzejnik do sypialni i do salonu

 

Grzejniki pokojowe Jaga Strada Standard z naszej oferty to jednak nie wszystko, co znajdziesz w naszym katalogu. Oferujemy nowoczesne kaloryfery pokojowe podwójne — czyli grzejniki pokojowe Jaga Strada Twin, ale też inne grzejniki Jaga — jednego z najlepszych producentów w Polsce!

 

ROZWIŃ|ZWIŃ