GRZEJNIK Niskotemperaturowy JAGA STRADA STANDARD typ 10 950x800 STRW0.09508010
Max. ciśnienie
10 bar
Indywidualne opcje:
Opis / GRZEJNIK Niskotemperaturowy JAGA STRADA STANDARD typ 10 950x800 STRW0.09508010
Gwarancja: 10 lat
Gwarancja wymiennika: 30 lat
Kolor: do wyboru
Wysokość: 950mm
Szerokość: 800mm
Głębokość: 115mm
Moc grzewcza (75/65/20°C): 1114W
Moc grzewcza (55/45/20°C): 561W
Rodzaj podłączenia: dolne
Rozstaw podłączenia: 50mm
Max ciśnienie robocze: 10bar
Więcej informacji
Ciśnienie bar 10 bar