• Grzejniki filtrowanie
  • Grzejniki na stanie magazynowym

JAGA

JAGA

Grzejniki pokojowe Jaga stanowią ciekawą designersko propozycję zarówno do salonu, jak i przedpokoju, kuchni oraz dziecięcej sypialni. Są one produktem, który współcześnie odpowiada aranżacyjnym trendom. Do produkcji kaloryferów pokojowych Jaga użyto solidnych materiałów, które nadają się do recyklingu o wysokiej wytrzymałości - dzięki temu możesz mieć pewność, że niezawodnie będą się one sprawowały, nawet na przestrzeni wielu lat. 

 

Oryginalne grzejniki pokojowe 

Czy grzejniki do pokoju Jaga uznać można za oryginalne i wyróżniające się na tle innych kaloryferów? Oczywiście, że tak! Ich producent doceniany jest za kreatywne pomysły oraz wyjątkowy design, czego dowodem są liczne nagrody w konkursach oraz obecność w zestawieniu European Design Ranking. Dzięki temu można mieć pewność, że kaloryfery tej marki współgrać będą zarówno z aranżacją typowo klasyczną, jak i nowoczesną. Wiele osób zachwycają one swoją minimalistyczną formą. Oferowane przez nasz sklep internetowy grzejniki pokojowe Jaga dostępne są w wielu rozmiarach oraz wariantach podłączeń, dzięki czemu z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie model! 

 

Kaloryfery do pokoju Jaga - ekonomiczna technologia Low H2O

Czym jeszcze, oprócz wyjątkowego designu, wyróżniają się na tle konkurencji grzejniki pokojowe Jaga? Z pewnością zastosowaną w nich technologią Low H2O, która jest odpowiedzią na współczesne potrzeby mieszkańców bloków, jak i domków jednorodzinnych. Pozwala ona na maksymalną wydajność kaloryferów pokojowych Jaga, przy najmniejszej temperaturze zasilania. Możliwe jest to między innymi dzięki zastosowaniu w konstrukcji miedzi oraz aluminium, zamiast tradycyjnej stali. Materiały te przekładają się na finalną wagę nowoczesnych grzejników pokojowych Jaga oraz szybkość ich reakcji, która z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy! 

 

Szeroki wybór grzejników Jaga

Grzejniki do sypialni oraz salonu Jaga to również gwarancja niskiego zużycia energii, przy jednocześnie małej pojemności wodnej. W naszej ofercie znajdziesz je w kilku wariantach designerskich: TEMPO, PLAY, LINEA PLUS, KNOCKONWOOD, Strada Standard, Strada Twin oraz Strada z DBE. Jest zatem w czym wybierać! Przed złożeniem zamówienia zwróć szczególnie uwagę na specyfikacje poszczególnych modeli grzejników pokojowych Jaga, które umieściliśmy w opisach produktów. 

ROZWIŃ|ZWIŃ