GRZEJNIK Niskotemperaturowy JAGA STRADA STANDARD typ 15 950x900 STRW0.09509015
Max. ciśnienie
10 bar
Indywidualne opcje:
Opis / GRZEJNIK Niskotemperaturowy JAGA STRADA STANDARD typ 15 950x900 STRW0.09509015
Gwarancja wymiennika: 30 lat
Kolor: do wyboru
Wysokość: 950mm
Szerokość: 900mm
Głębokość: 165mm
Moc grzewcza (75/65/20°C): 1931W
Moc grzewcza (55/45/20°C): 984W
Rodzaj podłączenia: dolne
Rozstaw podłączenia: 50mm
Max ciśnienie robocze: 10bar
Więcej informacji
Ciśnienie bar 10 bar