• Grzejniki filtrowanie
  • tańsze grzejniki z montażem

PURMO

PURMO

Grzejniki Elektryczne Purmo Do Każdego Domu

W ofercie naszego sklepu znajdziesz oszczędne grzejniki elektryczne sprawdzonej i uznanej marki Purmo, która od wielu lat zajmuje się produkcją grzejników. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych sposobów ogrzewania, która świetnie sprawdzi się w salonie czy sypialni. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą one wiele lat, dodatkowo są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne. Grzejniki elektryczne Purmo spełnią oczekiwania wszystkich, którzy cenią sobie komfort i wygodę.

Panelowe Grzejniki Elektryczne Purmo

Grzejniki elektryczne panelowe wykonane są z najwyższej jakości stali. W ich wnętrzu płynie przyjazny dla środowiska olej pochodzenia roślinnego, dzięki czemu grzejniki emitują naturalne ciepło. Grzejniki elektryczne panelowe mają nowoczesny wygląd, sterowane są przy pomocy bezprzewodowego ekranu dotykowego umieszczonego na swojej bocznej osłonie. Wyposażone są w elektryczny termostat, który pracuje z dokładnością do 0,2°C. Wszystkie panelowe grzejniki elektryczne Purmo zostały przetestowane pod kątem efektywności energetycznej i są zgodne z europejskim oznakowaniem CE oraz dyrektywą ECO Design.

Szeroka Oferta Grzejników Purmo

Purmo to ceniona marka na rynku, mają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zdobyli zaufanie wielu klientów. W swojej ofercie posiadają niezawodne urządzenia, wykonane z niezwykłą starannością, wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Oprócz elektrycznych grzejników w ich asortymencie znajdziesz również tradycyjne modele o różnorodnych kształtach, które sprawdzą się w Twojej łazience lub salonie. Wybierając Purmo możesz mieć pewność, że otrzymasz niezawodny grzejnik, który posłuży Ci wiele lat.

 

ROZWIŃ|ZWIŃ