GRZEJNIK Niskotemperaturowy JAGA STRADA STANDARD typ 15 950x600 STRW0.09506015
Na zamówienie 5-6 tygodni
briefcase-business
Producent
Jaga
shield-check
Gwarancja
10 lat
gauge
Max. ciśnienie
10 bar
Indywidualne opcje:
Opis / GRZEJNIK Niskotemperaturowy JAGA STRADA STANDARD typ 15 950x600 STRW0.09506015
Gwarancja wymiennika: 30 lat
Kolor: do wyboru
Wysokość: 950mm
Szerokość: 600mm
Głębokość: 165mm
Moc grzewcza (75/65/20°C): 1288W
Moc grzewcza (55/45/20°C): 656W
Rodzaj podłączenia: dolne
Rozstaw podłączenia: 50mm
Max ciśnienie robocze: 10bar
Paleta kolorów Jaga
*Korki, odpowietrznik i zawiesia w komplecie.
*Zawory i głowice należy zamówić osobno.>
Więcej informacji
Ciśnienie bar 10 bar