• Grzejniki filtrowanie
  • Grzejniki na stanie magazynowym

PLAY

PLAY

Grzejniki pokojowe Jaga Play to bezpieczne rozwiązanie, które znajdzie dla siebie zastosowanie w pokojach dziecięcych, żłobkach, przedszkolach i szkołach. Kaloryfery pokojowe Jaga Play wyróżnia zastosowanie specjalnej, odpornej na działanie ciepła obudowy, która zabezpiecza przed ewentualnym poparzeniem. Oferujemy kaloryfery do pokoju Jaga Play dostępne w kilku rozmiarach. to nowoczesny sposób na efektywne ogrzewanie!

 

 

Grzejniki pokojowe Jaga Play - sklep internetowy egrzejniki.pl poleca!

 

Grzejniki do pokoju Jaga Play dostępne są w kilku rodzajach — Twin, Standard i DBE. Tym, co wyróżnia prezentowane w tej kategorii nowoczesne kaloryfery pokojowe, jest wyjątkowy design, który idealnie nawiązuje do dziecięcej stylistyki we wnętrzach. Połączenie bieli z intensywnymi, lecz nienachalnymi kolorami sprawia, że kaloryfery do pokoju Jaga Play idealnie wkomponują się w aranżację wnętrza.

 

Efektywne grzejniki do pokoju Jaga Play

 

Jednak wygląd to nie wszystko! Nowoczesne grzejniki Jaga Play zostały wyposażone w zaawansowaną technologię Low-H2O, która zapewnia niskie zużycie energii i maksymalną emisję ciepła, nawet przy niskiej temperaturze zasilania. Jeśli wybierasz właśnie grzejnik do sypialni, salonu, czy łazienki — sprawdź grzejniki pokojowe z naszej oferty. W pozostałych kategoriach znajdziesz również inne grzejniki Jaga, a tym poszukiwane i minimalistyczne grzejniki pokojowe Jaga Linea Plus.

ROZWIŃ|ZWIŃ