Ogrzewanie

Ogrzewanie

Lista Siatka

  1. CO Sensor FGCD-001 ZW5

    Cena brutto: 358,67 zł

    cena katalogowa: 398,52 zł

    CO Sensor to kompaktowy, zasilany bateryjnie detektor tlenku węgla, przeznaczony do montażu na ścianie. Jego wysoka czułość umożliwia wykrycie obecności tlenku węgla (CO) na wczesnym etapie w celu zapobiegnięcia jego zatruciem. Alarm jest sygnalizowany za pomocą wbudowanej syreny, migającej diody LED oraz przez wysłanie komend do urządzeń sieci Z-Wave. Ponadto urządzenie posiada wbudowany czujnik temperatury.
    Producent:

    Fibaro

  2. Smart Implant FGBS-222

    Cena brutto: 169,92 zł

    cena katalogowa: 188,81 zł

    Smart Implant pozwala zwiększyć funkcjonalność czujników przewodowych oraz innych urządzeń poprzez dodanie do nich komunikacji sieciowej Z-Wave. Daje możliwość podłączenia czujników binarnych, czujników analogowych, czujników temperatury DS18B20 lub czujników wilgotności i temperatury DHT22, aby zgłosić swoje odczyty do kontrolera Z-Wave, może również sterować urządzeniami poprzez otwieranie/zamykanie styków wyjściowych niezależnie od wejść.
    Producent:

    Fibaro

  3. Smoke Sensor 2 FGSD-002 ZW5

    Cena brutto: 241,33 zł

    cena katalogowa: 268,14 zł

    Smoke Sensor to uniwersalny, optyczny detektor dymu kompatybilny ze standardem Z-Wave. Alarm pożaru jest sygnalizowany dźwiękowo, miganiem wskaźnika optycznego oraz poprzez wysłanie komend alarmowych i sterujących do elementów sieci Z-Wave. Detektor optyczny umożliwia wykrycie dymu w początkowym stadium powstawania pożaru, często przed pojawieniem się samego ognia i przekroczeniem zadanego poziomu temperatury. Ponadto, urządzenie posiada wbudowany sensor temperatury, który również może ostrzegać w przypadku przekroczenia określonego progu temperatury. Smoke Sensor jest zaprojektowany do umiejscowienia na suficie lub na ścianie. Wskaźnik optyczny sygnalizuje pożar, tryb działania oraz może być testerem zasięgu sieci Z-Wave. Czujnik został zaprojektowany do pracy w pomieszczeniach zamkniętych, w normalnych warunkach środowiskowych (bez dymu, kurzu oraz skroplonej pary wodnej).
    Producent:

    Fibaro

  4. The Heat Controller FGT-001 ZW5 EU

    Cena brutto: 306,09 zł

    cena katalogowa: 340,10 zł

    The Heat Controller to zdalnie sterowana głowica termostatyczna do regulacji temperatury w Twoim pokoju. Mierzy temperaturę i automatycznie dostosowuje poziom ciepła. Może być zamontowany bez narzędzi na trzech rodzajach zaworów termostatycznych, tworząc harmonogramy za pośrednictwem aplikacji, aby łatwo zarządzać temperaturą przez cały tydzień.
    Producent:

    Fibaro

  5. Wall Plug E/F

    Cena brutto: 241,33 zł

    cena katalogowa: 268,14 zł

    Wall Plug to uniwersalny przełącznik w formie adaptera do gniazda elektrycznego, kompatybilny ze standardem Z-Wave Plus. Umożliwia sterowanie urządzeniami elektrycznymi o mocy do 2500W. Wyposażony został w funkcję pomiaru energii i mocy czynnej. Urządzenie posiada wbudowany pierścień LED, sygnalizujący stan pracy oraz poziom aktualnego zużycia energii elektrycznej. Jest to najmniejsze tego typu urządzenie na świecie. Wall Plug może być sterowany przyciskiem B umieszczonym na obudowie lub za pośrednictwem dowolnego kontrolera kompatybilnego ze standardem Z-Wave. Podstawowe funkcje: - Kompatybilny z kontrolerami Z-Wave i Z-Wave+ - Wsparcie pracy w trybie chronionym (Z-Wave Network Security) z szyfrowaniem AES-128 - Łatwa instalacja – wystarczy podłączyć urządzenie do gniazdka sieciowego - Może pracować jako powielacz sygnału Z-Wave - Pomiar mocy czynnej i zużycia energii przez obciążenie - Aktualna wartość obciążenia i tryb pracy sygnalizowane przez wielokolorowy pierścień LED
    Producent:

    Fibaro

Lista Siatka