Oświetlenie

Oświetlenie

Za pośrednictwem poniżej przedstawionych urządzeń w prosty sposób można zarządzać oświetleniem w zależności od stworzonej Sceny Fibaro.

Odpowiednia konfiguracja urządzeń Fibaro pozwoli na przechadzkę eliminującą nieustanne włączanie i wyłączanie oświetlenia w domu, podczas której możesz swobodnie zajmować się domowymi czynnościami. Każdy z nas czasami zadaje sobie pytanie czy wyłączył światło w łazience czy kuchni. System Fibaro będzie pamiętać za Ciebie i przygotuje dom na noc włączając alarm, po prostu wyłączy oświetlenie wewnątrz, a włączy na zewnątrz gdy Ty będziesz zasypiał.

ROZWIŃ|ZWIŃ

Lista Siatka

 1. Dimmer 2 FGD-212 ZW5

  Cena brutto: 298,52 zł

  Zdalnie sterowany ściemniacz Dimmer 2 przeznaczony jest do płynnego sterowania wieloma typami oświetlenia. Pracuje w instalacji z przewodem neutralnym (konfiguracja 3-przewodowa) lub bez niego (konfiguracja 2-przewodowa). Zaimplementowany algorytm inteligentnego wykrywania typu oświetlenia ułatwia konfigurację i zapewnia wysoką kompatybilność urządzenia. Dla oświetlenia nieprzystosowanego do ściemniania można wymusić pracę jako łącznik (wł./wył.) w instalacji z przewodem neutralnym.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 2. RGBW Controller 2 FGRGBWM-441

  Cena brutto: 276,42 zł

  RGBW Controller 2 to uniwersalny sterownik RGB/RGBW kompatybilny ze standardem Z-Wave Plus. Urządzenie wykorzystuje sygnał PWM do sterowania taśmami LED (jednokolorowymi, RGB, RGBW), lampami LED, lampami halogenowymi oraz innymi obciążeniami rezystancyjnymi. Urządzenie może mierzyć moc czynną i energię elektryczną pobieraną przez obciążenie. Odbiorniki mogą być zasilane napięciem 12 lub 24V. Wejścia wspierają przełączniki mono i bistabilne oraz czujniki analogowe 0-10V, np. temperatury, wilgotności, światła.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 3. Single/Double Switch 2 FGS-213 ZW5

  Cena brutto: 276,42 zł

  Switch 2 został zaprojektowany do włączania/wyłączania urządzeń elektrycznych. Dzięki swoim małym rozmiarom może zostać zamontowany w puszkach instalacyjnych lub obudowach urządzeń. Switch 2 pozwala na sterowanie urządzeniami poprzez sieć Z-Wave lub przy pomocy podłączonego przycisku. Pomiar mocy czynnej i zużycia energii pozwala na monitorowanie i obniżenie rachunków za energię elektryczną.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 4. Wall Plug E/F

  Cena brutto: 265,46 zł

  Wall Plug to uniwersalny przełącznik w formie adaptera do gniazda elektrycznego, kompatybilny ze standardem Z-Wave Plus. Umożliwia sterowanie urządzeniami elektrycznymi o mocy do 2500W. Wyposażony został w funkcję pomiaru energii i mocy czynnej. Urządzenie posiada wbudowany pierścień LED, sygnalizujący stan pracy oraz poziom aktualnego zużycia energii elektrycznej. Jest to najmniejsze tego typu urządzenie na świecie. Wall Plug może być sterowany przyciskiem B umieszczonym na obudowie lub za pośrednictwem dowolnego kontrolera kompatybilnego ze standardem Z-Wave. Podstawowe funkcje: - Kompatybilny z kontrolerami Z-Wave i Z-Wave+ - Wsparcie pracy w trybie chronionym (Z-Wave Network Security) z szyfrowaniem AES-128 - Łatwa instalacja – wystarczy podłączyć urządzenie do gniazdka sieciowego - Może pracować jako powielacz sygnału Z-Wave - Pomiar mocy czynnej i zużycia energii przez obciążenie - Aktualna wartość obciążenia i tryb pracy sygnalizowane przez wielokolorowy pierścień LED
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 5. Walli Dimmer

  Cena brutto: 405,24 zł

  Walli Dimmer to inteligentny ściemniacz ścienny przeznaczony do sterowania źródłem światła za pośrednictwem sieci Z-Wave.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 6. Walli Outlet type E / F

  Cena brutto: 375,21 zł

  Walli Outlet to inteligentne gniazdko elektryczne przeznaczone do sterowania urządzeniami elektrycznymi przez sieć Z-Wave.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 7. Walli Roller Shutter

  Cena brutto: 318,73 zł

  Roller Shutter to inteligentny przełącznik ścienny przeznaczony do sterowania silnikami rolet, markiz, żaluzji i innych urządzeń jednofazowych zasilanych prądem przemiennym za pośrednictwem sieci Z-Wave.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 8. Walli Switch

  Cena brutto: 375,21 zł

  Wall Double Switch to inteligentny włącznik przeznaczony do sterowania dwom źródłami światła przez sieć Z-Wave.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

Lista Siatka