Sterowanie

Sterowanie

Inteligentnym domem wyposażonym w System Fibaro można sterować na kilka sposobów, gdy jesteś w domu, a nawet gdy przebywasz po za nim:

 • - automatycznie za pośrednictwem kontrolera Home Center,
 • - manualnie przyciskiem The Button,
 • - zdalnie za pomocą pilota zdalnego sterowania KeyFob
 • - za pośrednictwem gestów urządzeniem Swipe
 • - za pomocą aplikacji na Twoje urządzenie mobilne Fibaro Home Center
ROZWIŃ|ZWIŃ

Lista Siatka

 1. KeyFob FGKF-601

  Cena brutto: 216,75 zł

  KeyFob to kompatybilny ze standardem Z-Wave Plus, zasilany bateryjnie, kompaktowy pilot zdalnego sterowania. Sześć przycisków pozwala na kontrolę innych urządzeń poprzez sieć Z-Wave oraz uruchamianie scen utworzonych w Systemie FIBARO. Skonfiguruj akcje dla jednego, dwóch, trzech kliknięć, przytrzymania oraz dla sekwencji przycisków według Twoich upodobań. Wbudowany system blokady zapewni, że nikt niepowołany nie przejmie kontroli nad Twoim domem.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 2. Swipe FGGC-001 ZW5

  Cena brutto: 632,60 zł

  Swipe to rewolucyjne, zasilane bateryjnie urządzenie pozwalające na kontrolę urządzeń poprzez sieć Z-Wave przy pomocy gestów. Przesuwaj dłoń przed panelem w górę, w dół, w lewo lub w prawo, wykonuj gesty okrężne i używaj sekwencji gestów, aby w intuicyjny sposób sterować Twoim inteligentnym domem. Urządzenie idealnie pasuje do wnętrza Twojego domu, ponieważ przypomina ramkę fotograficzną, którą możesz spersonalizować swoim ulubionym zdjęciem. Menu obsługiwane gestami pozwala na dodawanie/usuwanie lub reset urządzenia bez konieczności demontażu. Urządzenie zostało wyposażone w brzęczyk, który informuje o poprawności wykonanych gestów oraz o innych akcjach urządzenia.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 3. The Button FGPB-10X ZW5

  Cena brutto: 216,75 zł

  Button to kompaktowe, zasilane bateryjnie urządzenie kompatybilne ze standardem Z-Wave Plus. Pozwala na kontrolę innych urządzeń poprzez sieć Z-Wave oraz uruchamianie scen utworzonych w Systemie FIBARO. Za pomocą jednego do pięciu kliknięć lub przez przytrzymanie przycisku można wyzwalać różne akcje, zdefiniowane przez użytkownika. W trybie paniki każde naciśnięcie przycisku skutkuje uruchomieniem Alarmu FIBARO. Dzięki małym wymiarom i bezprzewodowej komunikacji, FIBARO Button można zamontować w dowolnym miejscu, na każdej powierzchni i w dowolnej orientacji, np. obok łóżka lub pod blatem biurka.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 4. Walli Dimmer

  Cena brutto: 405,24 zł

  Walli Dimmer to inteligentny ściemniacz ścienny przeznaczony do sterowania źródłem światła za pośrednictwem sieci Z-Wave.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 5. Walli Outlet type E / F

  Cena brutto: 375,21 zł

  Walli Outlet to inteligentne gniazdko elektryczne przeznaczone do sterowania urządzeniami elektrycznymi przez sieć Z-Wave.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 6. Walli Roller Shutter

  Cena brutto: 318,73 zł

  Roller Shutter to inteligentny przełącznik ścienny przeznaczony do sterowania silnikami rolet, markiz, żaluzji i innych urządzeń jednofazowych zasilanych prądem przemiennym za pośrednictwem sieci Z-Wave.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 7. Walli Switch

  Cena brutto: 375,21 zł

  Wall Double Switch to inteligentny włącznik przeznaczony do sterowania dwom źródłami światła przez sieć Z-Wave.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

Lista Siatka