• Grzejniki filtrowanie
 • tańsze grzejniki z montażem

POP STAR ELECTRO

POP STAR ELECTRO

Urządzenie to będzie się sprawdzało głównie jak uzupełnienie ogrzewania (np. podłogowego) oraz jako suszarka do mokrych ręczników czy prania. Grzejnik łazienkowy POP STAR ELECTRO to model od uznanej na rynku firmy Instal Projekt. Posiada wypełnienie cieczowe oraz elektroniczny termostat z grzałką. Jego duża zaletą jest indywidualna konfiguracja – w zależności od naszych preferencji możemy dowolnie wybrać np. rozmiar oraz podłączenie.


Grzejnik POP STAR ELECTRO posiada dyskretnie umieszczony odpowietrznik, który nie psuje estetyki designu, jednocześnie zapewniając wydajną i ekonomiczną pracę. Suszarka jest standardowo sprzedawana w odcieniu Biały silk. Za dodatkową opłatą można ją jednak zakupić w innych kolorach z palety Instal Projekt – my szczególnie polecamy barwy ciemniejsze i przygaszone.

ROZWIŃ|ZWIŃ

Lista Siatka

 1. Grzejnik łazienkowy elektryczny POP STAR ELECTRO POPSE-50/120

  Cena brutto: 1 721,63 zł

  Grzejnik łazienkowy elektryczny firmy InstalProjekt: POP STAR ELECTRO POPSE-50/90 Szerokość: 500 mm Wysokość: 1295 mm Głębokość: 93-103 mm Moc Elektryczna: 600 W Suszarka elektryczna cieczowa w kolorze biały silk, wyposażona w grzałkę elektryczną z termostatem i przewodem spiralnym w kolorze białym ze standardową wtyczką UNI-SCHUNKO Zdecydowany o wyrazistym stylu i smukłej sylwetce. W komplecie: Suszarka, zestaw montażowy, instrukcja, karta gwarancyjna, ekologiczne opakowanie.

  Paleta kolorów Instal-Projekt 

  Na zamówienie klienta 4-6 tygodni
  Producent:

  Instal Projekt Niezawodny

 2. Grzejnik łazienkowy elektryczny POP STAR ELECTRO POPSE-50/90

  Cena brutto: 1 432,73 zł

  Grzejnik łazienkowy elektryczny firmy InstalProjekt: POP STAR ELECTRO POPSE-50/90 Szerokość: 500 mm Wysokość: 980 mm Głębokość: 93-103 mm Moc Elektryczna: 300 W Suszarka elektryczna cieczowa w kolorze biały silk, wyposażona w grzałkę elektryczną z termostatem i przewodem spiralnym w kolorze białym ze standardową wtyczką UNI-SCHUNKO Zdecydowany o wyrazistym stylu i smukłej sylwetce. W komplecie: Suszarka, zestaw montażowy, instrukcja, karta gwarancyjna, ekologiczne opakowanie.

  Paleta kolorów Instal-Projekt 

  Na zamówienie klienta 4-6 tygodni
  Producent:

  Instal Projekt Niezawodny

Lista Siatka