• Grzejniki filtrowanie
 • Grzejniki na stanie magazynowym

FLEXI

FLEXI

Grzejniki łazienkowe Enix FLEXI to niezwykle funkcjonalne urządzenia grzewcze. Zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić możliwość ich montażu w dowolny sposób. Można dopasować je do kąta wewnętrznego lub zewnętrznego. Pozwalają także na zamontowanie ich na płasko. Dlatego też świetnie sprawdzą się w małych lub nieustawnych pomieszczeniach. Grzejniki łazienkowe Enix FLEXI znajdziesz w naszym sklepie internetowym w bardzo korzystnych cenach. Sprawdź ten model i zamów już teraz! Poznaj grzejniki łazienkowe Enix i ciesz się doskonałym komfortem cieplnym! 

 

Funkcjonalne kaloryfery łazienkowe Enix FLEXI

 

Nowoczesne grzejniki łazienkowe Enix FLEXI możesz zamówić w dwóch lub jednym kolorze z palety barw producenta. Z łatwością więc dopasujesz go do swojej łazienki, wybierając np. klasyczny biały lub szary, czy też inne odważne odcienie. Te wyjątkowe drabinki łazienkowe to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu z pewnością uda Ci się zaoszczędzić miejsce. Nie jest to typowy, niepraktyczny grzejnik łazienkowy poziomy, ale konstrukcja zaprojektowana tak, by spełniać oczekiwania i potrzeby klientów.

 

Zobacz kaloryfery łazienkowe Enix FLEXI w naszym sklepie internetowym i przekonaj się, że są odpowiednie właśnie dla Ciebie. Sprawdź także inne grzejniki łazienkowe w naszej ofercie. Polecamy między innymi grzejniki Enix FOCUS!
 

ROZWIŃ|ZWIŃ

Lista Siatka

 1. Grzejnik łazienkowy ENIX FLEXI 0716 1375

  Cena brutto: 4 978,55 zł

  Gwaranacja: 10 lat
  Kolor:
  konfigurowalny
  Wysokość:
  1375mm
  Szerokość:
  674mm
  Głębokość:
  64-69mm
  Moc grzewcza (75/65/20°C):
  446W
  Moc grzewcza (75/65/24°C):
  404W
  Moc grzewcza (55/45/20°C):
  240W
  Rodzaj podłączenia:
  dolne szerokie
  Rozstaw podłączenia:
  636mm
  Max ciśnienie robocze:
  6bar

  Korki, odpowietrznik i zawiesia w komplecie

  Istnieje możliwość zamontowania grzałki

  Paleta kolorów Enix.

  Na zamówienie klienta 4-6 tygodni
  Producent:

  ENIX

Lista Siatka