LIBRA AUDIO

LIBRA AUDIO

Grzejniki łazienkowe Enix LIBRA AUDIO to urządzenia na miarę XXI wieku. Wyposażone zostały w dedykowane kolumny głośnikowe. Zaprojektowane zostały tak, aby nie tylko zapewniać odpowiedni komfort cieplny, ale także dbać o rozrywkę. Co więcej, ich design sprawia, że jako nowoczesne grzejniki łazienkowe, pełnią także funkcję dekoracyjną. Kaloryfery łazienkowe Enix LIBRA AUDIO dostępne są w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach. Sprawdź i zamów już teraz! Grzejniki łazienkowe ENIX to produkty warte uwagi!

 

Kaloryfery łazienkowe Enix LIBRA AUDIO – nowoczesne rozwiązanie

 

Firma Enix pokazuje, że urządzenia grzewcze mogą mieć bardzo szeroki zakres praktycznych rozwiązań. Model LIBRA AUDIO wyposażony w głośniki, można podpiąć do kina domowego, zestawu stereo,  czy innych urządzeń audio. Pozwoli to cieszyć się ulubioną muzyką w świetnej jakości. Głośniki wbudowane w grzejniki łazienkowe Enix LIBRA AUDIO mają pasmo przenoszenia (zakres częstotliwości) od 65Hz do 25kHz.

 

Jeśli znudziły Ci się klasyczne drabinki łazienkowe, czy typowe grzejniki łazienkowe wąskie białe lub szare, jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Grzejniki łazienkowe Enix LIBRA AUDIO dostępne są w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach. Sprawdź te i inne grzejniki i zamów! Polecamy także model Enix LIBRA L!
 

ROZWIŃ|ZWIŃ

Lista Siatka

 1. Grzejnik łazienkowy ENIX LIBRA AUDIO LA-606

  Cena brutto: 9 264,62 zł

  cena katalogowa: 12 352,83 zł

  Grzejnik łazienkowy ENIX LIBRA AUDIO LA-606 Szerokość: 650 mm Wysokość: 600 mm Głębokość: 90-95 Rodzaj podłączenia: dolne Rozstaw podłączenia: 50 mm Moc (75/65/20°C): 428 W Moc (75/65/24°C): 386 W Gwarancja: 10 lat

  Paleta kolorów Enix.

  Producent:

  ENIX

Lista Siatka