• Grzejniki filtrowanie
 • Grzejniki na stanie magazynowym

LIBRA AUDIO

LIBRA AUDIO

Grzejniki łazienkowe Enix LIBRA AUDIO to urządzenia na miarę XXI wieku. Wyposażone zostały w dedykowane kolumny głośnikowe. Zaprojektowane zostały tak, aby nie tylko zapewniać odpowiedni komfort cieplny, ale także dbać o rozrywkę. Co więcej, ich design sprawia, że jako nowoczesne grzejniki łazienkowe, pełnią także funkcję dekoracyjną. Kaloryfery łazienkowe Enix LIBRA AUDIO dostępne są w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach. Sprawdź i zamów już teraz! Grzejniki łazienkowe ENIX to produkty warte uwagi!

 

Kaloryfery łazienkowe Enix LIBRA AUDIO – nowoczesne rozwiązanie

 

Firma Enix pokazuje, że urządzenia grzewcze mogą mieć bardzo szeroki zakres praktycznych rozwiązań. Model LIBRA AUDIO wyposażony w głośniki, można podpiąć do kina domowego, zestawu stereo,  czy innych urządzeń audio. Pozwoli to cieszyć się ulubioną muzyką w świetnej jakości. Głośniki wbudowane w grzejniki łazienkowe Enix LIBRA AUDIO mają pasmo przenoszenia (zakres częstotliwości) od 65Hz do 25kHz.

 

Jeśli znudziły Ci się klasyczne drabinki łazienkowe, czy typowe grzejniki łazienkowe wąskie białe lub szare, jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Grzejniki łazienkowe Enix LIBRA AUDIO dostępne są w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach. Sprawdź te i inne grzejniki i zamów! Polecamy także model Enix LIBRA L!
 

ROZWIŃ|ZWIŃ

Lista Siatka

 1. Grzejnik łazienkowy ENIX LIBRA AUDIO LA

  Cena brutto: 9 104,08 zł

  Gwaranacja: 10 lat
  Kolor:
  konfigurowalny
  Wysokość:
  600mm
  Szerokość:
  600mm
  Głębokość:
  90-95mm
  Moc grzewcza (75/65/20°C):
  312W
  Moc grzewcza (75/65/24°C):
  282W
  Moc grzewcza (55/45/20°C):
  166W
  Rodzaj podłączenia:
  dolne środkowe
  Rozstaw podłączenia:
  50mm
  Max ciśnienie robocze:
  10bar

  Korki, odpowietrznik i zawiesia w komplecie
  Prezentowane zawory nie są w komplecie z grzejnikiem

  Paleta kolorów Enix.

  Na zamówienie klienta 4-6 tygodni
  Producent:

  ENIX

Lista Siatka