LIBRA SOFT

LIBRA SOFT

Grzejniki łazienkowe Enix LIBRA SOFT z pewnością przyciągają wzrok. Są kompaktowe i ciekawie zaprojektowane. Konstrukcja tych modeli przypomina ramki o uwypuklonych i zaokrąglonych krawędziach. Grzejniki łazienkowe Enix LIBRA SOFT w naszym sklepie internetowym dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zamawiając je, przekonasz się, że grzejniki łazienkowe nie muszą być nudne. Jeśli znudziły Ci się tradycyjne drabinki, postaw na kaloryfery łazienkowe Enix LIBRA SOFT! 

 

Dekoracyjne kaloryfery łazienkowe Enix LIBRA SOFT 

 

Grzejnik łazienkowy biały, wąski i poziomy zdecydowanie nie pasuje do zaprojektowanego przez Ciebie wystroju? Szukasz ciekawszego rozwiązania? Nowoczesne grzejniki łazienkowe Enix LIBRA SOFT to modele właśnie dla Ciebie. Ich design sprawia, że pełnią funkcję dekoracyjną i zdobią pomieszczenie. Urządzenie dostępne jest tylko w jednym rozmiarze 650x650 mm. Zamówić jednak je można w dowolnym kolorze z palety barw producenta.  

 

Kaloryfery łazienkowe Enix LIBRA SOFT, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, możesz zamówić z wygodną dostawą pod podany adres. Sprawdź także inne grzejniki łazienkowe Enix w naszej ofercie. Polecamy między innymi model Enix LOKO! Zapraszamy do składania zamówień!      
 

ROZWIŃ|ZWIŃ

Lista Siatka

 1. Grzejnik łazienkowy ENIX LIBRA SOFT LS-707

  Cena brutto: 2 835,72 zł

  cena katalogowa: 3 780,96 zł

  Grzejnik łazienkowy ENIX LIBRA SOFT LS-707 Szerokość: 650 mm Wysokość: 650 mm Głębokość: 97-102 Rodzaj podłączenia: dolne Rozstaw podłączenia: 50 mm Moc (75/65/20°C): 466 W Moc (75/65/24°C): 419 W Gwarancja: 10 lat

  Paleta kolorów Enix.

  Producent:

  ENIX

Lista Siatka