• Grzejniki filtrowanie
  • tańsze grzejniki z montażem

RADOX

RADOX

Zawory grzejnikowe Radox i inne elementy składające się na armaturę do kaloryferów to detale w instalacji centralnego ogrzewania. Wszystkie z nich mogą całkowicie zmienić charakter całego układu. Przy użyciu zaworów termostatycznych do grzejników zwykły system grzewczy da się przemienić w dekoracyjne i okazałe połączenie wymienników ciepła. Chromowane, złote lub czarne głowice elementów służących do regulacji temperatury pomieszczeń nadadzą grzejnikom całkowicie innego charakteru. 

 

Zawory termostatyczne Radox i inne akcesoria do grzejników

 

Zawory grzejnikowe Radox dostępne w naszym sklepie internetowym wykazują się nie tylko nietuzinkowymi aspektami wizualnymi, ale także ponadprzeciętną funkcjonalnością. Przede wszystkim poniższe, wykonane ze stali zawory termostatyczne do grzejnika są odporne na temperaturę znacznie przekraczającą 100ºC. Ich uniwersalna konstrukcja pozwala na zamontowanie do przyłącza R1/2” lub M24x19. Z kolei wybrane zawory grzejnikowe z głowicą termostatyczną firmy Radox wykazują pełną funkcjonalność w pomieszczeniach, w których może panować nawet 50ºC. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wśród zaworów grzejnikowych dostępnych u nas online, znajdziesz armaturę do kaloryferów w sam raz do pomieszczenia, które właśnie urządzasz. Zawory grzejnikowe to funkcjonalny, ale i ozdobny dodatek. Designerskie, regulacyjne i termostatyczne zestawy do grzejników, doskonale będą współgrać z nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi.

 

Regulacja temperatury pomieszczeń - sposób na oszczędność

 

Jeśli zastanawiasz się, czy zakup zaworu grzejnikowego Radox to dobra decyzja, z całą pewnością możemy powiedzieć, że tak! Zawory termostatyczne, które znajdziesz u nas w atrakcyjnej cenie, nie tylko świetnie wyglądają i idealnie komponują się z pomieszczeniem w każdym stylu, ale też umożliwiają regulację temperatury pomieszczeń. Tym samym realnie wpływają na zmniejszenie wysokości rachunków, które co miesiąc płacisz za ogrzewanie. Zawory grzejnikowe termostatyczne Radox kupisz u nas w zestawie, który zawiera zawór regulacyjny i zawór odcinający. Z kolei zawory do grzejników Radox z głowicą termostatyczną mają wysokiej jakości czujnik cieczowy i pokrętło regulacyjne, dzięki którym z łatwością utrzymasz temperaturę w danym pomieszczeniu na wybranym poziomie.

 

Bogata oferta online

 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko zawory grzejnikowe Radox oraz inne elementy składające się na armaturę do kaloryferów. W stosunkowo niskiej cenie znajdziesz też u nas grzejniki ozdobne Radox oraz produkty od wielu innych renomowanych producentów. Sprawdź zawory grzejnikowe i inne artykuły dostępne w naszej ofercie, a z pewnością się nie zawiedziesz!

ROZWIŃ|ZWIŃ