Bramy i rolety

Bramy i rolety

W tej kategorii oferujemy urządzenia wykonawcze Systemu Fibaro do sterowania i zarządzania bramami, markizami, roletami jak również oknami. Bramy i rolety to tak naprawdę elementy, z których korzystasz codziennie. Ich sterowanie może być uciążliwe, ale może być też bardzo proste, komfortowe i praktycznie nieodczuwalne – bo np. zdalne. Umożliwia to inteligentne sterowanie bramą i roletami, będące częścią systemu Fibaro.

 

Proste i szybkie sterowanie roletami i bramą

Dzięki urządzeniom znajdującym się w tej kategorii będziesz mógł zarządzać porą, a nawet godziną podniesienia rolet, markiz czy okien dachowych. Za pośrednictwem zamontowanych czujników kontrolujących pogodę, system automatycznie uruchomi opcję zamknięcia okien czy rolet tam, gdzie tego potrzebujesz. Centralne sterowanie roletami, Roller Shutter 3, Smart Implant i włącznik do sterowania dwoma źródłami światła FGWDSEU 221 to przykładowe produkty, które znajdują się w naszej ofercie. Sterowanie roletami jeszcze nigdy nie było tak proste! To samo dotyczy otwierania i zamykania bramy.

Każdy moduł Fibaro obejmuje zarówno zdalne sterowanie, jak i sterowanie manualne za pomocą przycisków The Button.

 

Fibaro inteligentny dom to system, który zawiera w sobie dużo więcej niż tylko bramy i rolety. Zachęcamy do przeglądania oferty z poniższych kategorii:

 

Polecamy też grzejniki znanych producentów.

ROZWIŃ|ZWIŃ

Lista Siatka

 1. Roller Shutter 3

  Cena brutto: 276,42 zł

  Roller Shutter 3 został zaprojektowany do sterowania roletami, markizami, żaluzjami, bramami oraz innymi urządzeniami napędzanymi jednofazowymi silnikami prądu przemiennego. Umożliwia dokładne pozycjonowanie rolet oraz, w przypadku żaluzji, precyzyjne sterowanie lamelkami. Urządzenie pozwala także na pomiar mocy czynnej i zużycia energii. Moduł może być sterowany zdalnie, poprzez kontroler sieci Z-Wave, lub manualnie, za pomocą podłączonych do niego przycisków.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 2. Smart Implant FGBS-222

  Cena brutto: 186,92 zł

  Smart Implant pozwala zwiększyć funkcjonalność czujników przewodowych oraz innych urządzeń poprzez dodanie do nich komunikacji sieciowej Z-Wave. Daje możliwość podłączenia czujników binarnych, czujników analogowych, czujników temperatury DS18B20 lub czujników wilgotności i temperatury DHT22, aby zgłosić swoje odczyty do kontrolera Z-Wave, może również sterować urządzeniami poprzez otwieranie/zamykanie styków wyjściowych niezależnie od wejść.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 3. Walli Dimmer

  Cena brutto: 405,24 zł

  Walli Dimmer to inteligentny ściemniacz ścienny przeznaczony do sterowania źródłem światła za pośrednictwem sieci Z-Wave.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 4. Walli Outlet type E / F

  Cena brutto: 375,21 zł

  Walli Outlet to inteligentne gniazdko elektryczne przeznaczone do sterowania urządzeniami elektrycznymi przez sieć Z-Wave.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 5. Walli Roller Shutter

  Cena brutto: 318,73 zł

  Roller Shutter to inteligentny przełącznik ścienny przeznaczony do sterowania silnikami rolet, markiz, żaluzji i innych urządzeń jednofazowych zasilanych prądem przemiennym za pośrednictwem sieci Z-Wave.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

 6. Walli Switch

  Cena brutto: 375,21 zł

  Wall Double Switch to inteligentny włącznik przeznaczony do sterowania dwom źródłami światła przez sieć Z-Wave.
  Na zamówienie 1-2 tygodnie
  Producent:

  Fibaro

Lista Siatka