• Grzejniki filtrowanie
  • Grzejniki na stanie magazynowym

Bramy i rolety

Bramy i rolety

W tej kategorii oferujemy urządzenia wykonawcze Systemu Fibaro do sterowania i zarządzania bramami, markizami, roletami jak również oknami. Bramy i rolety to tak naprawdę elementy, z których korzystasz codziennie. Ich sterowanie może być uciążliwe, ale może być też bardzo proste, komfortowe i praktycznie nieodczuwalne – bo np. zdalne. Umożliwia to inteligentne sterowanie bramą i roletami, będące częścią systemu Fibaro.

 

Proste i szybkie sterowanie roletami i bramą

Dzięki urządzeniom znajdującym się w tej kategorii będziesz mógł zarządzać porą, a nawet godziną podniesienia rolet, markiz czy okien dachowych. Za pośrednictwem zamontowanych czujników kontrolujących pogodę, system automatycznie uruchomi opcję zamknięcia okien czy rolet tam, gdzie tego potrzebujesz. Centralne sterowanie roletami, Roller Shutter 3, Smart Implant i włącznik do sterowania dwoma źródłami światła FGWDSEU 221 to przykładowe produkty, które znajdują się w naszej ofercie. Sterowanie roletami jeszcze nigdy nie było tak proste! To samo dotyczy otwierania i zamykania bramy.

Każdy moduł Fibaro obejmuje zarówno zdalne sterowanie, jak i sterowanie manualne za pomocą przycisków The Button.

 

Fibaro inteligentny dom to system, który zawiera w sobie dużo więcej niż tylko bramy i rolety. Zachęcamy do przeglądania oferty z poniższych kategorii:

 

Polecamy też grzejniki znanych producentów.

ROZWIŃ|ZWIŃ

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.