• Grzejniki filtrowanie
  • tańsze grzejniki z montażem

BRUGMAN

BRUGMAN

Jeśli cenisz sobie połączenie klasycznego designu, niezawodnego działania oraz atrakcyjnej ceny, to bez wątpienia przypadną Ci do gustu grzejniki pokojowe Brugman. Oferujemy je w wielu rozmiarach, gdzie ich wysokość oraz szerokość dobierzesz do swoich własnych potrzeb. Dzięki temu sprawdzą się one niezawodnie zarówno w dużym, jak i małym pomieszczeniu. Kaloryfery pokojowe Brugman zostały również zaprojektowane z myślą o wysokiej estetyce. 

 

Grzejniki Brugman - zróżnicowana oferta 

Oferowane przez nasz sklep internetowy grzejniki pokojowe Brugman dostępne są w kilku rodzajach. Różnią się one między sobą nie tylko designem, wielkością, ale i zasilaniem, które może być zarówno boczne, jak i dolne. Większość oferty tej firmy stanowią grzejniki klasyczne, dwupłytowe, które wykonane są z solidnej blachy stalowej zimnowalcowanej. Pokryta jest ona wysokiej jakości lakierem proszkowym - odpornym na wysokie temperatury. Dzięki temu kaloryfery do pokoju Brugman świetnie spiszą się również w przestrzeni publicznej, a w tym w lokalach usługowo-handlowych. 

 

Zalety kaloryferów Brugman 

Nowoczesne grzejniki pokojowe Brugman, oprócz atrakcyjnego designu, cechują się również wysoką odpornością na różnego rodzaju uderzenia, zarysowania, jak i innego typu uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że niezawodnie będą one funkcjonowały nawet na przestrzeni wielu lat. 

 

Atrakcyjne wizualnie grzejniki do pokoju

Dla osób, dla których w dużej mierze liczy się estetyka, grzejniki do pokoju Brugman z pewnością przypadną do gustu. Oprócz standardowej bieli jest możliwość zamówienia u producenta danego modelu w barwach z palety Burgman. Jest to niewątpliwie atrakcyjna usługa, dzięki której można w dowolny sposób zaaranżować każdą przestrzeń w 100% 

 

Wśród nowoczesnych grzejników do sypialni i salonu Brugman nie mogło zabraknąć również modeli innowacyjnych. Posiadają one płaską płytę przednią, dzięki czemu idealnie współgrają z pomieszczeniami urządzonymi w minimalistycznym duchu. 
 

ROZWIŃ|ZWIŃ