• Grzejniki filtrowanie
  • tańsze grzejniki z montażem

BRUGMAN

BRUGMAN

Funkcjonalne rozwiązania także mogą zachwycać swoim wyglądem – ten fakt od lat udowadnia firma Brugman. Grzejniki dekoracyjne Brugman łączą w sobie wysoką wydajność z ciekawymi rozwiązaniami designerskimi. Modele kaloryferów ozdobnych Brugman aż szkoda chować pod parapetami okien. Lepiej wybrać pasujący do aranżacji kolor lakierowania i zamontować grzejniki ozdobne tak, by stanowiły ozdobę wnętrza! Sprawdź, jakie nowoczesne grzejniki dekoracyjne znajdziesz w naszym sklepie!

 

Brugman to jeden z największych producentów grzejników w Europie. Marka ta działa od lat 60. XX wieku, a ogromne doświadczenie widać w każdym proponowanym przez nią modelu ozdobnych kaloryferów. Grzejniki dekoracyjne pionowe Brugman są idealnym połączeniem prostych, a jednocześnie nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu możesz mieć pewność, że sprawdzą się w każdym wnętrzu.

 

Nowoczesne grzejniki dekoracyjne, które znajdziesz w naszym sklepie online, dostępne są w atrakcyjnych cenach, a każdemu wnętrzu potrafią nadać niepowtarzalnego charakteru. W ofercie posiadamy kaloryfery ozdobne Brugman Verti i Piano Verti. Obydwa modele możesz dopasować do swoich potrzeb pod względem wysokości i szerokości. Jesteśmy pewni, że poza ciekawym wyglądem okażą się też niezwykle funkcjonalne.

 

Gwarancją tego, że nowoczesne grzejniki dekoracyjne Brugman są doskonałym wyborem, jest ich produkcja. Odbywa się ona pod stałą kontrolą jakości procesów i jest w pełni zautomatyzowana. W ten sposób z wysokiej jakości walcowanej blachy stalowej powstają kaloryfery ozdobne, które kupisz właśnie u nas. Maksymalnie mogą one pracować pod ciśnieniem do 8 bar.

 

Jesteśmy pewni, że bogactwo naszej oferty zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego zachęcamy do jej przejrzenia. Jeśli  nie znajdziesz odpowiedniego modelu grzejnika, prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań, by pomóc w znalezieniu wariantu spełniającego wszystkie oczekiwania naszych klientów.
 

ROZWIŃ|ZWIŃ