• Grzejniki filtrowanie
  • tańsze grzejniki z montażem

ENIX DESIGN

ENIX DESIGN

Grzejniki dekoracyjne Enix Design to idealny wybór do każdego wnętrza. O dekoracyjnym aspekcie kaloryferów od firmy Enix najlepiej świadczy fakt, że marka współpracuje ze studentami z Uniwersytetu Sztuk Pięknych. Sprawia to, że funkcjonalne, nowoczesne grzejniki dekoracyjne zostały zamknięte w oryginalnych, artystycznych formach – godnych, by ozdabiać salony, łazienki i pokoje naszych klientów. Sprawdź, z jakich rozwiązań możesz skorzystać decydując się na kaloryfery ozdobne Enix Design.

 

Oprócz efektownego wyglądu, grzejniki dekoracyjne od Enix Design zachwycają swoją wydajnością i solidnym wykonaniem. Wśród dostępnych modeli znajdziesz zarówno grzejniki dekoracyjne poziome, jak i pionowe. Dzięki temu bez problemu dopasujesz je do każdego wnętrza. Kaloryfery dekoracyjne Enix Design możesz też dostosować pod względem rozmiaru i koloru. Specjalnie skomponowana paleta Enix obejmuje kolory dwuwarstwowe, strukturalne oraz w macie i połysku. Jesteśmy pewni, że wśród nich znajdzie się taki, który idealnie będzie się komponował ze ścianami w każdym pomieszczeniu. 

 

Co więcej, propozycje grzejników ozdobnych Enix Design powstają w zgodzie z ideałami dbania o środowisko naturalne. Jeśli wybierzesz jeden z wariantów kaloryfera dekoracyjnego zaprezentowanego w tej kategorii, zyskasz pewność, że do urządzenia Twojego domu i mieszkania wykorzystano produkty powstałe w sposób proekologiczny.

 

Wszystkie z dostępnych w naszym sklepie internetowym grzejników dekoracyjnych mają wysoką wydajność cieplną, która sprawdzi się doskonale także w większych pomieszczeniach. Nowoczesne grzejniki Enix Design są na tyle atrakcyjne wizualnie, że szkoda je ukrywać. Najlepiej wyeksponować je w centrum pomieszczenia tak, by poza pełnieniem funkcji grzewczych służyły jako dekoracja wnętrza.

 

Zachęcamy do poznania oferty dotyczącej kaloryferów dekoracyjnych Enix Design, a także propozycji od innych producentów. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji -  służymy naszą wiedzą oraz doświadczeniem!

ROZWIŃ|ZWIŃ