• Grzejniki Luxrad dodatkowe 10 procent rabatu
 • Grzejnik purmo tinos H
 • Odbiór osobisty purmo w całej polsce

GRZAŁKI Terma Technologie

GRZAŁKI Terma Technologie

Dyskretnie i świetnie wtapiające się w konstrukcję grzejnika drabinkowego, elektryczne grzałki marki Terma to doskonały wybór do nowoczesnych domów. Urządzenia te zachwycają jednak nie tylko kompaktowymi rozmiarami. Prezentowane tu produkty pozwalają na najwyższy stopień personalizacji ustawień. Bez problemu ustawimy temperaturę maksymalną w wariancie MOA IR, sprawdzimy licznik czasu pracy w typie KTX4+Split, a działanie modelu MOA BLUE będziemy kontrolować zdalnie, za pomocą aplikacji na smartfonie czy innym urządzeniu mobilnym.
Grzałki elektryczne od producenta Terma to także niski pobór prądu w czasie pracy i spoczynku urządzenia. Jeśli wybierzecie prezentowane tu rozwiązania, ofiarujecie sobie Państwo przyjemne ciepło w domu przez cały rok – i to w sposób przyjazny dla domowego budżetu.

ROZWIŃ|ZWIŃ

Lista Siatka

Strona:
 1. 1
 2. 2
 1. Element grzejny TS1

  Cena brutto: 95,57 zł

  cena katalogowa: 136,55 zł

  Unikalną wartością grzałek KTX jest złącze Terma-Split. Innowacyjność rozwiązania polega na rozdzieleniu elementu grzejnego i sterownika. Sam element grzejny wkręcamy w grzejnik ''tradycyjnie'', przy użyciu odpowiedniego klucza, a następnie dołączamy do niego sterownik nakładając go na końcówkę złącza i ustawiamy go pod dowolnym kątem. Na zewnątrz pozostaje widoczny jedynie elektroniczny sterownik, ponieważ złącze elektryczne ''chowa się'' w całości w jego obudowę.
  Producent:

  TERMA TECHNOLOGIE

 2. Grzałka DRY

  Cena brutto: 270,65 zł

  cena katalogowa: 386,65 zł

  Praktyczna suszarka z ustaloną domyślnie stałą temperaturą grzejnika 48°C. Istnieje możliwość zaprogramowania innego poziomu temperatury. Grzałkę cechuje bardzo niski pobór prądu w trybie czuwania.
  Producent:

  TERMA TECHNOLOGIE

 3. Grzałka KTX1

  Cena brutto: 263,88 zł

  cena katalogowa: 376,98 zł

  Grzałka posiada dwie nastawy: 50% oraz 100% mocy nominalnej. Zaprojektowana została w Systemie Terma-Split, umożliwiającym rozłączenia elementu grzejnego i sterownika.
  Producent:

  TERMA TECHNOLOGIE

 4. Grzałka KTX2

  Cena brutto: 298,85 zł

  cena katalogowa: 426,92 zł

  Grzałka oferuje pięć ustawień temperatury grzejnika w zakresie od 30°C do 60°C. Elektroniczny czujnik w grzałce pozwala na ich precyzyjne utrzymanie. Urządzenie prezentuje aktualnie nastawiony poziom temperatury. Grzałka zaprojektowana w Systemie Terma-Split, umożliwiającym rozłączanie elemenu grzejnego i sterownika.
  Producent:

  TERMA TECHNOLOGIE

 5. Grzałka KTX3

  Cena brutto: 346,22 zł

  cena katalogowa: 494,60 zł

  Grzałka oferuje pięć ustawień temperatury grzejnika w zakresie od 30°C do 60°C z krokiem co 1°C. Urządzenie prezentuje aktualnie nastawiony poziom temperatury oraz sygnalizuje stan grzania i spoczynku. Interfejs grzałki umożliwia jej łatwe programowanie i obsługę. Grzałka zaprojektowana została w Systemie Terma-Split, umożliwiającym rozłączanie elementu grzejnego i sterownika.
  Producent:

  TERMA TECHNOLOGIE

 6. Grzałka KTX4 Blue

  Cena brutto: 421,75 zł

  cena katalogowa: 602,53 zł

  KTX4 Blue posiada wszystkie cechy użytkowe grzałki KTX4. Zdalne sterowanie w w które została wyposażona grzałka oparte jest na bezprzewodowej komunikacji w technologii Bluetooth, dzięki czemu zewnętrznym programatorem może być dowolny smartfon lub tablet zainstalowaną aplikacją TERMA Blue. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w sklepie Google Play. Grzałka wyposażona jest w zabezpieczenie przeciwzamarzeniowy ANTIFREEZE, jak i zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury grzejnika. Sygnalizacja alarmowa jest kolejnym z wielu atutów które posiada. KTX4 Blue wyposażona jest w czytelny 1-cyfrowy wyświetlacz LED w kolorze niebieskim.
  Producent:

  TERMA TECHNOLOGIE

 7. Grzałka KTX4

  Cena brutto: 346,22 zł

  cena katalogowa: 494,60 zł

  Grzałka oferuje pięć ustawień temperatury grzejnika w zakresie od 30°C do 60°C. Elektroniczny czujnik pozwala na ich precyzyjne utrzymanie. Urządzenie prezentuje aktualnie nastawiony poziom temperatury oraz sygnalizuje stan grzania i spoczynku. Grzałka została zaprojektowana w Systemie Terma-Split, umożliwiającym rozłączanie elementu grzejnego i sterownika. KTX4 posiada ponadto licznik rzeczywistego czasu grzania, który pozwala lepiej kontrolować ilość zużytej energii.
  Producent:

  TERMA TECHNOLOGIE

 8. Grzałka MEG

  Cena brutto: 251,49 zł

  cena katalogowa: 359,25 zł

  Grzałka oferuje pięć ustawień temperatury grzejnika w zakresie od 30°C do 60°C. Elektroniczny czujnik w grzałce pozwala na ich precyzyjne utrzymanie. Urządzenie prezentuje aktualny i nasawiony poziom temperatury.
  Producent:

  TERMA TECHNOLOGIE

 9. Grzałka MOA BLUE TERMA

  Cena brutto: 396,60 zł

  cena katalogowa: 600,90 zł

  MOA BLUE posiada wszystkie grzałki MOA dodatkowo została wzbogacona o kilka nowych funkcji. Funkcje grzałki - Zdalna obsługa poprzez aplikację na urządzenia mobilne - Możliwość programowania wielu 7-dniowych harmonogramów pracy - 5-stopniowy zakres temperatur - Możliwość zarządzania wieloma urządzeniami grzewczymi poprzez jedną aplikację - Funkcja ANTIFREEZE, zabezpieczenie przed spadkiem temperatury grzejnika poniżej 5-7°C - Wykończenie w 4 kolorach – biały, silver, chrom, czarny - Symetryczna obudowa (montaż dowolnie po lewej lub prawej stronie)
  Producent:

  TERMA TECHNOLOGIE

 10. Grzałka MOA IR

  Cena brutto: 294,54 zł

  cena katalogowa: 446,26 zł

  MOA IR to grzałka o prostej i ponadczasowe budowie z wieloma funkcjami użytkownika. Funkcje grzałki - 5-stopniowa regulacja temperatury w zakresie 30-60°C - Wbudowany odbiornik zdalnego sterowania IR - Możliwość indywidualnego definiowania (ustawiania) temperatury maksymalnej - Czujnik temperatury umieszczony w elemencie grzejnym - Dwustopniowy system zabezpieczeń przed przegrzaniem - Niskie zużycie energii w stanie czuwania - Zabezpieczenie przed pracą grzałki w suchym grzejniku - Funkcja ANTIFREEZE, zabezpieczenie przed spadkiem temperatury czynnika grzewczego poniżej 5-7°C - Kolorystyka: biała, silver, czarna, chrom - Kabel w kolorze obudowy - Dwugodzinna funkcja suszenia - Wyłącznik czasowy
  Producent:

  TERMA TECHNOLOGIE

Lista Siatka

Strona:
 1. 1
 2. 2