Grzejnik pokojowy pionowy ELLIPSIS_V 520x240mm TL1052004
Na zamówienie klienta 4-6 tygodni
briefcase-business
Producent
IRSAP
shield-check
Gwarancja
10 lat
gauge
Max. ciśnienie
8 bar
Indywidualne opcje:
Opis / Grzejnik pokojowy pionowy ELLIPSIS_V 520x240mm TL1052004
Gwarancja: 10 lat
Wysokość:
520mm
Szerokość:
240mm
Głębokość:
53mm
Moc grzewcza (75/65/20°C):
39,7W
Rodzaj podłączenia:
do wyboru
Rozstaw podłączenia:
do wyboru
Max ciśnienie robocze:
4bar
Paleta kolorów IRSAP
W zestawie:
kolektory okrągłe o średnicy 30mm'
rury stalowe o przekroju owalnym 50x25mm;
Więcej informacji
Ciśnienie bar 8 bar