Grzejnik TUBUS TUB2-050/23
Na zamówienie klienta 3-5 tygodni
briefcase-business
Producent
Instal Projekt Niezawodny
shield-check
Gwarancja
15 lat
gauge
Max. ciśnienie
10 bar
Indywidualne opcje:
Opis / Grzejnik TUBUS TUB2-050/23
Gwarancja: 15 lat
Kolor: do wyboru
Wysokość: 568mm
Szerokość: 1077mm
Głębokość: 90mm
Moc (75/65/20°C) przy podłączeniu bocznym: 819W
Moc (75/65/20°C) przy podłączeniu dolnym V: 826W
Moc (75/65/20°C) przy podłączeniach dolnych D50: 819W
Rodzaj podłączenia: do wyboru
Rozstaw podłączenia bocznego: 500mm
Rozstaw podłączenia V i D50: 50mm
Max ciśnienie robocze: 10bar
PALETA KOLORÓW INSTAL-PROJEKT
*Zawiesia, korki, odpowietrznik w komplecie z grzejnikiem
*Zawory nie są w komplecie z grzejnikiem
Więcej informacji
Ciśnienie bar 10 bar