• Grzejniki filtrowanie
  • Grzejniki na stanie magazynowym

GORGIEL

GORGIEL

Grzejniki łazienkowe Gorgiel stanowią podstawowe wyposażenie każdej łazienki. Figurujące w ofercie naszego sklepu modele odznaczają się wysoką jakością wykonania, oryginalnym designem, różną siłą grzewczą oraz rozmiarami - właśnie dlatego znajdziesz u nas drabinki łazienkowe do małego, jak i większego pomieszczenia. Dzięki wysuniętym profilom oraz nieregularnym ustawieniom szczebelków, grzejniki tego typu pozwolą Ci wysuszyć ręcznik i ubrania. 

 

Kaloryfery Gorgiel - do małych i dużych pomieszczeń 

Wśród kaloryferów łazienkowych Gorgiel posiadacze małego, jak i większego mieszkania, z pewnością znajdą coś dla siebie. Poszczególne modele grzejników, a w tym Angu, Cetus, Herkules, Nadir, Recta, Triton, Wezyr AW i wiele innych, posiadają różne rozmiary. Istnieje ponadto możliwość dokupienia do nich odpowiednich haczyków, na których zawiesisz koszyczki na kosmetyki, a także gąbki oraz inne potrzebne drobiazgi. 

 

Wysoka jakość grzejników Gorgiel 

Oferowane przez nasz sklep internetowy grzejniki łazienkowe Gorgiel to produkty najwyższej jakości. Ich projektowaniem oraz produkcją zajmuje się firma Gorgiel - prowadząca już swoją działalność od 1976 roku. Grzejniki od tego producenta doceniane są nie tylko na terenie naszego kraju, ale również na rynku europejskim - dzięki temu możesz mieć pewność, że stanowią one pewną inwestycję, która sprawdzi się niezawodnie na przestrzeni wielu lat. 

 

Mnogość wzorów oraz kolorów 

Łazienka w stylu industrialnym, klasycznym, a może nowoczesnym? Bez względu na odpowiedź grzejniki łazienkowe Gorgiel idealnie współgrać będą z każdym wystrojem. Dla zwolenników klasyki proponujemy modele o zabarwieniu białym oraz srebrnym - w wersji matowej oraz błyszczącej. Grzejniki łazienkowe w odcieniach grafitu oraz czerni atrakcyjnie komponować będą się z ciemnymi dodatkami, szarościami oraz drewnem. Modele kolorowe, brązowe, miedziane, bordowe i inne, estetycznie wyróżniać się będą na tle jasnych ścian, wprowadzając do pomieszczenia ciekawy, przykuwający oko akcent. 

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści udzielą Ci rzetelnych odpowiedzi i rozwieją wszelkie wątpliwości na temat zakupu.
 

ROZWIŃ|ZWIŃ