Grzejnik dekoracyjny FLOW FORM FFZ-130-150
Indywidualne opcje:
Opis / Grzejnik dekoracyjny FLOW FORM FFZ-130-150
Bardzo duża powierzchnia grzewcza dzięki cienkim lamelom zapewnia wysoką moc grzewczą grzejnika Zehnder Flow Form. Grzejnik FLOW FORM jest dostępny w różnych rozmiarach, o długości do 2000 mm i średnicy do 133 mm. Jego wysokość wynosi od 130 mm do 190 mm. FLOW FORM został zaprojektowany zarówno w wersji podłączanej do centralnego ogrzewania, jak i w wersji 100% elektrycznej.