Grzejnik dekoracyjny INDIVI NEW 486x1606 INDN-50/160E31L05
15 lat
Opis / Grzejnik dekoracyjny INDIVI NEW 486x1606 INDN-50/160E31L05
Gwarancja: 15 lat
Kolor: czarne szkło
Wysokość: 1606mm
Szerokość: 486mm
Głębokość: 96mm
Moc grzewcza (75/65/20°C): 771W
Rodzaj podłączenia: dolne środkowe
Rozstaw podłączenia: 50mm
Max ciśnienie robocze: 10bar